>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

17.12.2018cal

17.12.2018

Урахування плати за супутні послуги з електропостачання


при розрахунках за спожиту електричну енергію не побутовими споживачами

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
17.12.2018cal

Як закупити електричну енергію, як універсальну послугу?


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
17.12.2018cal

Звертаємо увагу, що 14 грудня постановою НКРЕКП


було встановленотарифи на послугипостачальника «останньої надії»

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
14.12.2018cal

14.12.2018

Постанова НКРЕКП


Про встановлення тарифу на передачу електричної енергії ДП «НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2019 рік

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
14.12.2018cal

Постанова НКРЕКП


Про затвердження прогнозованої оптової ринкової ціни на 2019 рік

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

Що вважається «переоснащенням матеріально-технічної бази» та «поповненням власних обігових коштів» у розумінні норми п.152.11 ПКУ?

Що вважається «переоснащенням матеріально-технічної бази» та «поповненням власних обігових коштів» у розумінні норми п.152.11 ПКУ?
Відповідь: Норми Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755 зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ), а також Закону України від 16 липня 1999 року № 996-XIV ”Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”зі змінами та доповненнями та національних і міжнародних положень (стандартів) фінансової звітності, положень (стандартів) бухгалтерського обліку, положення яких відповідно до пп. 14.1.84 п. 14.1 ст. 14 ПКУ використовуються з метою визначення «понять», що використовуються у розділі III «Податок на прибуток підприємств» ПКУ, не містять визначення таких понять як «матеріально-технічна база» та «власні обігові кошти».
Визначення поняття «матеріально-технічна база суб’єкта господарювання» наведено у Порядку повідомлення державного адміністратора або дозвільного органу про відповідність матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 травня 2006 року № 685 ((у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2010 року № 340), зокрема:
матеріально-технічна база суб’єкта господарювання - виробничі площі, матеріальні ресурси, засоби виробництва і документи, що використовуються суб’єктом господарювання у процесі вчинення певних дій щодо провадження господарської діяльності або видів господарської діяльності.
У пп. 14.1.93 ст. 14.1 ст. 14 ПКУ надано визначення поняття «кошти», зокрема, коштами є гривня або іноземна валюта.
У Постанові Національного банку України від 14.08.2003 №337 «Про затвердження Інструкції про касові операції в банках України» наведено визначення поняття «обігові монети» - монети національної валюти номіналом 1 грн., що виконують функцію законного платіжного засобу.
З урахуванням викладеного, переоснащення матеріально – технічної бази передбачає придбання нових або поліпшення наявних виробничих площ, матеріальних ресурсів засобів виробництва, а поповнення власних обігових коштів – поповнення коштів підприємства, які використовуються для проведення розрахунків.
ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві
29.10.2013 09:54