>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
       

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

23.06.2018cal

23.06.2018

УВАГА!


безкоштовна телефонна гаряча лінія буде працювати у суботу 23 червня з 10:00 по 12:00

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
23.06.2018cal

Мінрегіон вводить до ДБН норму


щодо звуження ширини смуг руху в містах і селах

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
23.06.2018cal

УВАГА!


29 червня система ProZorro працюватимеза алгоритмом робочого дня

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
21.06.2018cal

21.06.2018

Лист МЕРТУ щодо застосування санкцій


Міністерство економічного розвитку і торгівлі України оприлюднило на своєму офіційному сайті узагальнені відповіді рекомендаційного характеру

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.06.2018cal

20.06.2018

#Поради_від_Радника


Чи правомірна дія замовника, якщо прийняття рішення про намір укласти договір і оприлюднення цього рішення відбувається в один і той же день?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

Сума кредиторської заборгованості, за якою минув строк позовної давності, включається до складу доходу ЮО – платника ЄП з ПДВ чи без ПДВ?

Сума кредиторської заборгованості, за якою минув строк позовної давності, включається до складу доходу ЮО – платника ЄП з ПДВ чи без ПДВ?

Відповідь: Відповідно до п.292.3 ст.292 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) до суми доходу платника єдиного податку четвертої та шостої груп за звітний період включається сума кредиторської заборгованості, за якою минув строк позовної давності.
До складу доходу, визначеного ст.292 ПКУ, не включаються суми податку на додану вартість (пп.1 п.292.11 ст.292 ПКУ).
В залежності від того чи зареєстрований платник єдиного податку платником податку на додану вартість та сплачує податок на додану вартість або включає податок на додану вартість до складу єдиного податку, нормами п.293.3 ст.293 ПКУ встановлені ставки єдиного податку для платників єдиного податку четвертої і шостої груп.
Таким чином, юридична особа – платник єдиного податку включає до складу доходу суму кредиторської заборгованості, за якою минув строк позовної давності, без податку на додану вартість, за умови, що така юридична особа – платник єдиного податку зареєстрована платником податку на додану вартість.
ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві
14.10.2013 15:31