>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

12.12.2018cal

12.12.2018

Лист МЕРТУ № 3304-04/54045-06 від 10.12.2018


Щодо здійснення закупівель у зв’язку з введенням воєнного стану в окремих місцевостях

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
12.12.2018cal

Закон України


Про внесення змін до Податкового кодексу України. Опубліковано

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
11.12.2018cal

11.12.2018

Реформування ринку Електроенергії в Україні: виклики та можливості


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

Сума кредиторської заборгованості, за якою минув строк позовної давності, включається до складу доходу ЮО – платника ЄП з ПДВ чи без ПДВ?

Відповідь: Відповідно до п.292.3 ст.292 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) до суми доходу платника єдиного податку четвертої та шостої груп за звітний період включається сума кредиторської заборгованості, за якою минув строк позовної давсті.
До складу доходу, визначеного ст.292 ПКУ, не включаються суми податку на додану вартість (пп.1 п.292.11 ст.292 ПКУ).
В залежності від того чи зареєстрований платник єдиного податку платником податку на додану вартість та сплачує податок на додану вартість або включає податок на додану вартість до складу єдиного податку, нормами п.293.3 ст.293 ПКУ встановлені ставки єдиного податку для платників єдиного податку четвертої і шостої груп.
Таким чином, юридична особа – платник єдиного податку включає до складу доходу суму кредиторської заборгованості, за якою минув строк позовної давності, без податку на додану вартість, за умови, що така юридична особа – платник єдиного податку зареєстрована платником податку на додану вартість.
ДПІ у Печерському районі ГУ Мінедоходів у м.Києві
27.09.2013 11:11