>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
       

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

23.06.2018cal

23.06.2018

УВАГА!


безкоштовна телефонна гаряча лінія буде працювати у суботу 23 червня з 10:00 по 12:00

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
23.06.2018cal

Мінрегіон вводить до ДБН норму


щодо звуження ширини смуг руху в містах і селах

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
23.06.2018cal

УВАГА!


29 червня система ProZorro працюватимеза алгоритмом робочого дня

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
21.06.2018cal

21.06.2018

Лист МЕРТУ щодо застосування санкцій


Міністерство економічного розвитку і торгівлі України оприлюднило на своєму офіційному сайті узагальнені відповіді рекомендаційного характеру

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.06.2018cal

20.06.2018

#Поради_від_Радника


Чи правомірна дія замовника, якщо прийняття рішення про намір укласти договір і оприлюднення цього рішення відбувається в один і той же день?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

Яким чином філія (без статусу ЮО) здійснює перехід на спрощену систему оподаткування?

Відповідь: Відповідно до пп.291.5.6 п.291.5 ст.291 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) не можуть бути платниками єдиного податку представництва, філії, відділення та інші відокремлені підрозділи юридичної особи, яка не є платником єдиного податку.
Доходом платника єдиного податку є для юридичної особи - будь-який дохід, включаючи дохід представництв, філій, відділень такої юридичної особи, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п.292.3 ст.292 ПКУ (пп.2 п.292.1 ст.292 ПКУ).
Отже, у податковій декларації платника єдиного податку – юридичної особи відображається обсяг доходу в цілому по юридичній особі з урахуванням відокремлених підрозділів. Філії не можуть самостійно перейти на спрощену систему оподаткування, оскільки не мають статусу юридичної особи.
Якщо юридична особа переходить на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, то при поданні заяви до контролюючогооргану про застосування спрощеної системи оподаткування обов’язково вказується інформація по всіх філіях.
Перелік філій зазначається у свідоцтві платника єдиного податку - юридичної особи.
Юридична особа визначає податкові зобов’язання по сплаті єдиного податку відповідно до отриманого доходу в цілому по юридичній особі, в тому числі по всім філіям та здійснює сплату єдиного податку за місцем своєї податкової адреси.
ДПІ у Печерському районі ГУ Мінедоходів у м.Києві
27.09.2013 11:11