>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Новини

24.04.2018

Офіційне роз’яснення: Як і коли закуповувати ліки, що не увійшли до Нацпереліку

Докладно про нормативне регулювання раціонального планування бюджету медзакладу на ліки для пацієнтів.

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
24.04.2018
Читати всю статтю ...

#Поради_від_Радника

В який термін замовнику потрібно виконати рішення органу оскарження

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
24.04.2018
Читати всю статтю ...

23.04.2018

Роль ДП "Держзовнішінформ"

у публічних закупівлях

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
23.04.2018
Читати всю статтю ...

Втратив чинність порядок видачі паспорта у формі книжечки зразка 1994 року

Таким чином, як і раніше після досягнення 25- та 45-річного віку особа самостійно вирішуватиме, чи вклеїти фото до паспорта у формі книжечки, чи оформити ID-картку.

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
23.04.2018
Читати всю статтю ...

19.04.2018

Аналіз проекту закону

Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
19.04.2018
Читати всю статтю ...

Чи може ЮО перейти на спрощену систему оподаткування протягом звітного року?

Відповідно до пп.298.1.4 п.298.1 ст.298 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів відповідно до норм цього Кодексу, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Такий суб’єкт господарювання може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року.

14.10.2013 15:32

Чи є обмеження щодо застосування спрощеної системи оподаткування у разі укладання ЮО-платником ЄП договору про спільну діяльність?

Відповідно до п. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) суб’єкти господарювання – юридичні особи, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, поділяються на такі групи платників єдиного податку:

14.10.2013 15:32

Чи зменшується дохід ЮО - платника ЄП на суму нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування?

Відповідно до пп.2 п.292.1 ст.292 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) доходом платника єдиного податку для юридичної особи є будь-який дохід, включаючи дохід представництв, філій, відділень такої юридичної особи, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п.292.3ст.292 ПКУ.

14.10.2013 15:31

Сума кредиторської заборгованості, за якою минув строк позовної давності, включається до складу доходу ЮО – платника ЄП з ПДВ чи без ПДВ?

Відповідно до п.292.3 ст.292 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) до суми доходу платника єдиного податку четвертої та шостої груп за звітний період включається сума кредиторської заборгованості, за якою минув строк позовної давності. До складу доходу, визначеного ст.292 ПКУ, не включаються суми податку на додану вартість (пп.1 п.292.11 ст.292 ПКУ).

14.10.2013 15:31

Що є доходом для платника ЄП – ЮО?

Відповідно до пп.2 п.292.1 ст.292 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) доходом платника єдиного податку для юридичної особи є будь-який дохід, включаючи дохід представництв, філій, відділень такої юридичної особи, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п.292.3ст.292 ПКУ.

14.10.2013 15:31

Який строк подання до контролюючого органу податкової декларації платника ЄП ЮО - платником ЄП?

Відповідно до п.296.3 ст.296 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платники єдиного податку – юридичні особи четвертої та шостої груп подають до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду.

14.10.2013 15:30

Чи може відокремлений підрозділ ЮО яка є платником ЄП, бути платником інших податків та зборів?

Відповідно до п.291.4 ст.291 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) юридичні особи - суб’єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності належать до четвертої або шостої груп платників єдиного податку.

14.10.2013 15:30

За яких умов юридичні особи можуть обрати ставку єдиного податку в розмірі 3 або 5 відсотки?

Згідно з пп.293.3.1 та пп.293.3.2 п.293.3 ст.293 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) у разі сплати податку на додану вартість згідно з ПКУ відсоткова ставка єдиного податку встановлюється у розмірі:

14.10.2013 15:30

Які критерії передбачені для ЮО, що обирають спрощену систему оподаткування?

Відповідно до п.291.4 ст.291 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) юридичні особи - суб’єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності належать до четвертої або шостої груп платників єдиного податку.

14.10.2013 15:29

В яких випадках ЮО разом з заявою подає розрахунок доходу за попередній рік?

Згідно з пп.298.1.4 п.298.1 ст.298 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів відповідно до норм ПКУ, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Такий суб’єкт господарювання може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року.

27.09.2013 11:13

Протягом якого терміну контролюючим органом видається ЮО свідоцтво платника ЄП?

Відповідно до п.299.5 ст.299 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-IV із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) свідоцтво платника єдиного податку видається контролюючим органом безоплатно протягом 10 календарних днів з дня подання суб’єктом

27.09.2013 11:13

Які критерії передбачені для ЮО, що обирають спрощену систему оподаткування?

Відповідно до п.291.4 ст.291 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) юридичні особи - суб’єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності належать до четвертої або шостої груп платників єдиного податку.

27.09.2013 11:12

За яких умов юридичні особи можуть обрати ставку єдиного податку в розмірі 3 або 5 відсотки?

Згідно з пп.293.3.1 та пп.293.3.2 п.293.3 ст.293 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) у разі сплати податку на додану вартість згідно з ПКУ відсоткова ставка єдиного податку встановлюється у розмірі:

27.09.2013 11:12

Який перший податковий (звітний) період для новостворених ЮО, що обрали спрощену систему оподаткування?

Відповідно до п. 294.4 ст. 294 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями для зареєстрованих в установленому законом порядку суб’єктів господарювання (новостворених), які до закінчення місяця, в якому відбулася державна реєстрація, подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої, зокрема, для четвертої або шостої групи (юридичних осіб), перший податковий (звітний) період починається з першого числа місяця, в якому відбулася державна реєстрація.

27.09.2013 11:12

Чи мають право ЮО – платники ЄП здійснювати виробництво (в тому числі із давальницької сировини) та/або реалізацію ювелірних виробів?

Відповідно до пп. 4 пп. 291.5.1 п. 291.5 ст. 291 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) не можуть бути платниками єдиного податку юридичні особи, які здійснюють видобуток, виробництво, реалізацію дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, у тому числі органогенного утворення (крім виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння).

27.09.2013 11:11

Сума кредиторської заборгованості, за якою минув строк позовної давності, включається до складу доходу ЮО – платника ЄП з ПДВ чи без ПДВ?

Відповідно до п.292.3 ст.292 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) до суми доходу платника єдиного податку четвертої та шостої груп за звітний період включається сума кредиторської заборгованості, за якою минув строк позовної давсті. До складу доходу, визначеного ст.292 ПКУ, не включаються суми податку на додану вартість (пп.1 п.292.11 ст.292 ПКУ).

27.09.2013 11:11

Яким чином філія (без статусу ЮО) здійснює перехід на спрощену систему оподаткування?

Відповідно до пп.291.5.6 п.291.5 ст.291 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) не можуть бути платниками єдиного податку представництва, філії, відділення та інші відокремлені підрозділи юридичної особи, яка не є платником єдиного податку.

27.09.2013 11:11

Чи мають право ЮО - платники ЄП здійснювати бартерні операції (взаємозалік заборгованностей)?

Відповідно до п. 291.6 ст. 291 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платники єдиного податку повинні здійснювати розрахунки за відвантажені товари (виконані роботи, надані послуги) виключно в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій).

27.09.2013 11:10

Яким чином визначається дохід ЮО - платником ЄП, який здійснює комісійну торгівлю?

Відповідно до пп. 2 п. 292.1 ст. 292 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) доходом платника єдиного податку для юридичної особи є будь-який дохід, включаючи дохід представництв, філій, відділень такої юридичної особи, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній пунктом 292.3 цієї статті.

27.09.2013 11:10

Які суми не включаються до складу доходу ЮО - платника ЄП?

Відповідно до п. 292.11 ст. 292 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) до складу доходу, визначеного цією статтею, не включаються: 1) суми податку на додану вартість; 2) суми коштів, отриманих за внутрішніми розрахунками між структурними підрозділами платника єдиного податку; 3) суми фінансової допомоги, наданої на поворотній основі, отриманої та поверненої протягом 12 календарних місяців з дня її отримання, та суми кредитів;

27.09.2013 11:10
Страницы: 3 | 4 | 5 | 6 | 7