>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Новини

24.04.2018

Офіційне роз’яснення: Як і коли закуповувати ліки, що не увійшли до Нацпереліку

Докладно про нормативне регулювання раціонального планування бюджету медзакладу на ліки для пацієнтів.

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
24.04.2018
Читати всю статтю ...

#Поради_від_Радника

В який термін замовнику потрібно виконати рішення органу оскарження

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
24.04.2018
Читати всю статтю ...

23.04.2018

Роль ДП "Держзовнішінформ"

у публічних закупівлях

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
23.04.2018
Читати всю статтю ...

Втратив чинність порядок видачі паспорта у формі книжечки зразка 1994 року

Таким чином, як і раніше після досягнення 25- та 45-річного віку особа самостійно вирішуватиме, чи вклеїти фото до паспорта у формі книжечки, чи оформити ID-картку.

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
23.04.2018
Читати всю статтю ...

19.04.2018

Аналіз проекту закону

Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
19.04.2018
Читати всю статтю ...

Чи включається до витрат звітного періоду плата за понадлімітне розміщення відходів, викидів забруднюючих речовин ?

Відповідно до пп. «в» пп. 138.10.4 п. 138.10 ст. 138 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) до інших операційних витрат, що враховуються при обчисленні об’єкта оподаткування відносяться суми нарахованих податків та зборів, установлених ПКУ (крім тих, що не визначені в переліку податків та зборів, встановлених ПКУ), а також інших обов’язкових платежів, встановлених законодавчими актами, за винятком податків та зборів, передбачених підпунктами 139.1.6 і 139.1.10 пункту 139.1 статті 139 ПКУ, та пені, штрафів, неустойки, передбачених підпунктом 139.1.11 пункту 139.1 статті 139 ПКУ.

26.12.2013 16:13

Який порядок визнання доходів, що отримані за рахунок індексації суми боргу відповідно до індексу інфляції?

Відповідно до ст.610 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року №435-IV зі змінами та доповненнями (далі – ЦКУ) порушенням зобов’язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов’язання (неналежне виконання). Боржник вважається таким, що прострочив, якщо він не приступив до виконання зобов’язання або не виконав його у строк, встановлений договором або законом (п.1 ст.612 ЦКУ).

26.12.2013 16:12

Чи враховуються у складі доходів отримані (нараховані) платником податку суми ПДВ, нарахованого на вартість продажу товарів (робіт, послуг)?

Відповідно до пп.136.1.2 п. 136.1 ст.136 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі - ПКУ) для визначення об’єкта оподаткування не враховуються, зокрема, суми податку на додану вартість, отримані/нараховані платником податку на додану вартість, нарахованого на вартість продажу товарів, виконаних робіт, наданих послуг, за винятком випадків, коли підприємство – продавець не є платником податку на додану вартість.

26.12.2013 16:12

Який порядок оподаткування виплат нерезиденту у вигляді фрахту?

Відповідь: Відповідно до пп.14.1.260 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі - ПКУ) фрахт - це винагорода (компенсація), що сплачується за договорами перевезення, найму або піднайму судна або транспортного засобу (їх частин) для:

19.11.2013 14:53

Який порядок визначення прибутку, отриманого страховиком від діяльності,не пов’язаної зі страхуванням?

Відповідь: Відповідно до пп. 134.1.1 п. 134.1 ст. 134 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755 -VI зі змінами та доповненнями (далі - ПКУ) об’єктом оподаткування є

19.11.2013 14:52

Який порядок обліку операцій з продажу нематеріальних активів?

Відповідь: Відповідно до п.146.13 ст.146 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі - ПКУ) сума перевищення доходів від продажу або іншого відчуження над балансовою вартістю окремих об’єктів основних засобів

19.11.2013 14:52

Як відображаються операції з продажу основних засобів?

Відповідь: Відповідно до п. 146.13 ст. 146 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) сума перевищення доходів від продажу або іншого відчуження над балансовою вартістю окремих об’єктів основних засобі

19.11.2013 14:51

Які первинні документи підтверджують витрати на придбання електронного авіаквитка для відрядження працівника підприємства?

Відповідь: Відповідно до пп. 140.1.7 п. 140.1 ст. 140 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755 - VI зі змінами та доповненнями при визначенні об’єкта оподаткування враховуються такі витрати подвійного призначення як витрати на відрядження фізичних осіб,

19.11.2013 14:50

За якими методами проводиться оцінка вибуття запасів?

Відповідь: ідповідно до п.140.4 ст.140 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI платник податку проводить оцінку вибуття запасів за методами, встановленими відповідним положенням (стандартом) бухгалтерського обліку.

19.11.2013 14:49

Чи включаються до складу витрат витрати на виготовлення візитних карток?

Відповідь: Відповідно до пп. 14.1.27 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) витрати – це сума будь-яких витрат платника податку у грошовій, матеріальній або нематеріальній формах, здійснюваних

19.11.2013 14:49

У якому розмірі можна відносити до витрат суми коштів, перераховані роботодавцями первинним профспілковим організаціям на культурно-масову, фізкультурну та оздоровчу роботу?

Відповідь: Відповідно до пп.138.10.6 п.138.10 ст.138 Податкового кодексу України від 2 грудня.2010 року №2755-VI до складу інших витрат, які враховуються при обчисленні податку на прибуток підприємства, включаються інші витрати звичайної діяльності (крім фінансових витрат), не пов’язані безпосередньо з виробництвом та/або реалізацією товарів, виконанням робіт, наданням послуг, зокрема:

19.11.2013 14:48

Який порядок визнання доходів, що отримані за рахунок індексації суми боргу відповідно до індексу інфляції?

Відповідь: Відповідно до ст.610 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року №435-IV зі змінами та доповненнями (далі – ЦКУ) порушенням зобов’язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов’язання (неналежне виконання).

19.11.2013 14:48

Чи враховуються при визначенні об’єкта оподаткування витрати, пов’язані з участю у виставках та ярмарках?

Відповідь: Визначення таких понять, як «виставка» та «ярмарок», наведено в Концепції розвитку виставково-ярмаркової діяльності, затвердженій постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2007 року № 1065.

19.11.2013 14:47

Який порядок видачі довідки про сплачений нерезидентом в Україні податок на прибуток (доходи)?

Порядок видачі довідки про сплачений нерезидентом в Україні податок на прибуток (доходи) (далі - Порядок) та форма цієї довідки затверджені наказом Міністерства фінансів України від 03.12.2012 №1264, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 24 грудня 2012 року за № 2155/22467.

29.10.2013 09:57

Як у податковому обліку неприбуткової організації відображається операція з використання коштів або майна не за цільовим призначенням?

Відповідно до п.157.14 ст.157 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі - ПКУ) центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, встановлює порядок обліку і подання податкової звітності про використання коштів неприбуткових організацій (визначених у пп.«є» п.157.1 ст.157 в частині обліку і подання податкової звітності за доходами, що підлягають оподаткуванню) та вирішує питання про виключення організацій із Реєстру неприбуткових організацій та установ і оподаткування їх доходів у разі порушення ними положень ПКУ та інших законодавчих актів про неприбуткові організації. До порушень також належить використання звільнених від оподаткування коштів на цілі, не передбачені статутом, зокрема, для провадження господарської діяльності. Кошти та майно, використані не за цільовим призначенням, вважаються доходом і підлягають оподаткуванню за ставкою, встановленою п.151.1 ст.151 ПКУ. Рішення центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, можуть бути оскаржені в судовому порядку.

29.10.2013 09:56

За який період та в який термін сільськогосподарському підприємству необхідно подати декларацію, якщо він з початку наступного року перейде на сплату ФСП?

Відповідно до п.152.9 ст.152 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) для платника податку на прибуток підприємств використовуються такі податкові періоди: календарні квартал, півріччя, три квартали, рік.

29.10.2013 09:56

Яка передбачена відповідальність за неподання звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій?

Відповідно до р.ІІІ Порядку складання Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій (далі – Звіт), затвердженого наказом ДПА Україні від 31.01.2011 №56, подання Звіту та сплата податку на прибуток здійснюються у строки, встановлені Податковим кодексом України від 02 грудня 2010 року N 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі - ПКУ).

29.10.2013 09:56

Чи мають пільги з податку на прибуток підприємства машинобудування для агропромислового комплексу?

Пунктом 17 (абз. «д») підр. 4 р. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI (далі - ПКУ) передбачено, що тимчасово, строком на 10 років, починаючи з 1 січня 2011 року звільняється від оподаткування прибуток підприємств машинобудування для агропромислового комплексу (клас 29.31 і 29.32 групи 29.3 розділу 29 КВЕД ДК 009:2005).

29.10.2013 09:55

З якого періоду нараховується амортизація об’єкта ОЗ виходячи з нового строку корисного використання у разі зміни строку корисного використання ?

Відповідно до пп.145.1.4 п.145.1 ст.145 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі - ПКУ) строк корисного використання (експлуатації) об’єкта основних засобів переглядається в разі зміни очікуваних економічних вигод від його використання, але він не може бути меншим, ніж визначено в пункті 145.1 цієї статті.

29.10.2013 09:55

Чи вважаються цільовим використанням звільнених від оподаткування коштів, направлених на збільшення обсягів виробництва, витрати на придбання сировини?

Норми Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755 зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ), а також Закону України від 16 липня 1999 року № 996-XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» зі змінами та доповненнями та національних і міжнародних положень (стандартів) фінансової звітності, положень (стандартів) бухгалтерського обліку, положення яких відповідно до пп.14.1.84 п.14.1 ст.14 ПКУ використовуються з метою визначення «понять», що використовуються у розділі III «Податок на прибуток підприємств» ПКУ, не містять визначення терміна «обсяги виробництва», проте згідно зі ст.1 Закону України від 1 червня 2000 року №1775-ІІІ «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» зі змінами та доповненнями виробництво (виготовлення) – це діяльність, пов’язана з випуском продукції, яка включає всі стадії технологічного процесу, а також реалізацію продукції власного виробництва.

29.10.2013 09:55
Страницы: 1 | 2 | 3 | 4 | 5