>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
       

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

22.03.2019cal

22.03.2019

Про внесення змін до Порядку визначення предмета закупівлі


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
22.03.2019cal

Підсумки дводенного навчання для замовників


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
21.03.2019cal

21.03.2019

Водоканали і ТЕЦ можуть відключити від електрики - Міненерго


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
21.03.2019cal

#Моніторинг_закупівель_у_дії  


По гарячих слідах моніторингу: коротко про основне.

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.03.2019cal

20.03.2019

Шановні колеги! Звертаємо увагу!


 Внесено зміни в Наказ ДП "Прозорро" від 19.03.2019 № 10

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

Чи має право ФОП - платник ЄП першої або другої групи надавати побутові послуги населенню з виготовлення ювелірних виробів із власного матеріалу за індивідуальним замовленням та з ремонту ювелірних виробів?

Чи має право ФОП - платник ЄП першої або другої групи надавати побутові послуги населенню з виготовлення ювелірних виробів із власного матеріалу за індивідуальним замовленням та з ремонту ювелірних виробів?
• Відповідь: Відповідно до пп.1 п.291.4 ст.291 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) до платників єдиного податку, які відносяться до першої групи, належать фізичні особи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 150000 гривень.
Згідно із пп.2 п.291.4 ст.291 ПКУ із змінами та доповненнями до платників єдиного податку, які відносяться до другої групи, належать фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:
не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;
обсяг доходу не перевищує 1 000 000 гривень.
Дія цього підпункту не поширюється на фізичних осіб - підприємців, які надають посередницькі послуги з купівлі, продажу, оренди та оцінювання нерухомого майна (група 70.31 КВЕД ДК 009:2005), а також здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння. Такі фізичні особи - підприємці належать виключно до третьої або п’ятої групи платників єдиного податку, якщо відповідають вимогам, встановленим для таких груп.
Водночас, п.291.7 ст.291 ПКУ передбачено, що перша та друга групи платників єдиного податку можуть надавати, зокрема, такі побутові послуги:
виготовлення ювелірних виробів за індивідуальним замовленням;
послуги з ремонту ювелірних виробів.
Отже, фізична особа – підприємець - платник єдиного податку першої або другої групи має право надавати побутові послуги населенню з виготовлення ювелірних виробів за індивідуальним замовленням як із власного матеріалу так і із матеріалу замовника, та надавати послуги з ремонту ювелірних виробів.

ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві
22.11.2013 15:45