>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

11.12.2018cal

11.12.2018

Реформування ринку Електроенергії в Україні: виклики та можливості


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
11.12.2018cal

Важлива інформація для побутових споживачів та учасників роздрібного ринку електричної енергії


щодо переукладення договорів про купівлю-продаж електричної енергії за «зеленим» тарифом

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
10.12.2018cal

10.12.2018

Успішна закупівля по електричній енергії 


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
10.12.2018cal

Податкові зміни на 2019 рік підписано!


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

Чи можуть ФОП ЄП здійснювати діяльність з розповсюдження лотерей?

Чи можуть ФОП ЄП здійснювати діяльність з розповсюдження лотерей?
• Відповідь: Відповідно до пп.291.5.1 п.291.5 ст.291 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі - ПКУ) не можуть бути платниками єдиного податку суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи - підприємці), які здійснюють діяльність з організації, проведення азартних ігор.
Згідно з п.2 ст.1 Закону України від 15 травня 2009 року №1334-VI «Про заборону грального бізнесу в Україні» зі змінами та доповненнями азартна гра - будь-яка гра, обов’язковою умовою участі в якій є сплата гравцем грошей, у тому числі через систему електронних платежів, що дає змогу учаснику як отримати виграш (приз) у будь-якому вигляді, так і не отримати його залежно від випадковості.
Відповідно до наказу Державного комітету статистики України від 23.12.2011 №396 «Про затвердження Методологічних основ та пояснень до позицій Класифікації видів економічної діяльності» продаж лотерейних квитків віднесено до КВЕДу 92.00 «Організування азартних ігор».
Згідно з п.15 ст.1 Закону України від 06 вересня 2012 року №5204-VI «Про державні лотереї в Україні» (далі - Закон №5204) проведення державних лотерей - господарська діяльність оператора державних лотерей, яка включає випуск державної лотереї, прийняття ставок у державну лотерею, проведення розіграшів призового (виграшного) фонду державної лотереї, виплату призів та інші операції, що прямо або опосередковано забезпечують проведення державних лотерей.
Розповсюджувач державної лотереї - юридична або фізична особа, яка за дорученням оператора державних лотерей здійснює у сукупності або окремо прийняття ставок безпосередньо у гравців, виплату призів, а також інші операції, пов’язані з розповсюдженням державних лотерей (п.12 ст.1 Закону №5204).
Враховуючи вищевикладене, суб’єкти господарювання – фізичні особи – підприємці, в тому числі, які обрали спрощену систему оподаткування, не можуть здійснювати діяльність з розповсюдження державних лотерей. Діяльність у зазначеній сфері може здійснюватись за дорученням оператора державних лотерей фізичними особами (громадянами) та юридичними особами.
ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві
22.11.2013 15:39