>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

13.12.2018cal

13.12.2018

Лист МЕРТУ № 3304-04/54502-07 від 13.12.2018


Щодо закупівель електричної енергії та послуг з розподілу електричної енергії

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
13.12.2018cal

Роз’яснювальний лист МЕРТУ


Щодо розрахунку ціни на природний газ за формулою.

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
13.12.2018cal

Кабмін визначив умови відбору постачальників електроенергії


Схвалено процедуру конкурсу з відбору постачальника універсальних послуг

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

Чи поширюються норми пп.291.5.3 п.291.5 ст.291 ПКУ на ФОП - платників ЄП, які надають послуги з тимчасового проживання в готелях?

Чи поширюються норми пп.291.5.3 п.291.5 ст.291 ПКУ на ФОП - платників ЄП, які надають послуги з тимчасового проживання в готелях?
• Відповідь:
Відповідно до пп.291.5.3 п.291.5 ст.291 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) фізичні особи - підприємці, які надають в оренду земельні ділянки, загальна площа яких перевищує 0,2 гектара, житлові приміщення та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 100 квадратних метрів, нежитлові приміщення (споруди, будівлі) та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 300 квадратних метрів, не можуть бути платниками єдиного податку.
Згідно з наказом Державного комітету статистики України від 23.12.2011 №396 «Про затвердження Методологічних основ та пояснень до позицій Класифікації видів економічної діяльності» діяльність, пов’язана із наданням місць для переважно короткострокового проживання гостей і відвідувачів зазвичай на добовій або тижневій основі з розміщуванням у: готелях, курортних готелях, готелях класу люкс, мотелях, відноситься до КВЕДу групи 55.1 класу 55.10 «Діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування».
Діяльність, пов’язана із надання в оренду будинків, упоряджених або неупоряджених квартир чи апартаментів для постійного проживання зазвичай на місячний або річний термін, відноситься до КВЕДу групи 68.2 класу 68.20 «Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна».
Отже, норми пп.291.5.3 п.291.5 ст.291 ПКУ не поширюються на фізичних осіб - підприємців - платників єдиного податку, які надають послуги з тимчасового проживання в готелях, оскільки зазначені обмеження стосуються фізичних осіб - підприємців, які надають послуги з оренди землі, житлових та нежитлових приміщень (споруд, будівель) та/або їх частин.

ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві
11.11.2013 15:01