>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
       

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

24.09.2018cal

24.09.2018

Нові ДБН: що змінилось?


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
21.09.2018cal

Smarttender обирай - інфо тримай…


Хто здійснюватиме моніторинг публічних закупівель?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

Чи передбачена відповідальність за невнесення змін до свідоцтва платника ЄП щодо місця провадження господарської діяльності ЮО?

Чи передбачена відповідальність за невнесення змін до свідоцтва платника ЄП щодо місця провадження господарської діяльності ЮО?
Відповідь: Відповідно до пп. 4 п. 299.11 ст. 299 ПКУ Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року N 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі - ПКУ) у свідоцтві юридичної особи - платника єдиного податку зазначається місце провадження господарської діяльності.
У разі зміни місця провадження господарської діяльності платниками єдиного податку четвертої та шостої груп разом з податковою декларацією за податковий (звітний) період, у якому відбулися такі зміни, подається заява про застосування спрощеної системи оподаткування (далі – заява) (п. 298.6 ст. 298 ПКУ).
До раніше виданого свідоцтва платника єдиного податку в день подання платником єдиного податку заяви контролюючим органом вносяться зміни щодо місця провадження господарської діяльності (пп. 3 пп. 299.12 ст. 299 ПКУ).
Крім того, пп. 299.13 ст. 299 ПКУ визначено, що за бажанням платника єдиного податку раніше видане свідоцтво може бути замінено у разі наявності у такого платника податку обставин, визначених у п. 299.12 ст. 299 ПКУ, та отримано нове свідоцтво у порядку, визначеному ст. 299 ПКУ. До отримання нового свідоцтва платник єдиного податку здійснює господарську діяльність на підставі раніше виданого свідоцтва, яке повертається контролюючому органу у день отримання нового свідоцтва.
Платники єдиного податку несуть відповідальність відповідно до ПКУ за правильність обчислення, своєчасність та повноту сплати сум єдиного податку, а також за своєчасність подання податкових декларацій (п. 300.1 ст. 300 ПКУ).
Враховуючи вищенаведене, ПКУ не передбачена відповідальність за невнесення змін до свідоцтва платника єдиного податку у разі неподання платником заяви щодо внесення змін до раніше виданого свідоцтва.
У разі виявлення контролюючими органами під час проведення перевірок порушень платником єдиного податку вимог, встановлених гл. 1 р. XIV ПКУ, свідоцтво платника єдиного податку анулюється за рішенням контролюючого органу на підставі акта перевірки (пп. 299.16 ст. 299 ПКУ).
ДПІ у Печерському районі ГУ Міндорходів у м. Києві
24.10.2013 16:11