>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
       

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

18.10.2018cal

18.10.2018

Верховна рада України сьогодні, 18 жовтня, у другому читанні прийняла Кодекс з процедур банкрутства. 


 Документ підтримали 237 народних депутатів.   

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
17.10.2018cal

17.10.2018

#Поради_від_Радника


Закупівля постачання та розподілу електричної енергії. Чи потрібно встановлювати кваліфікаційні критерії?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.10.2018cal

16.10.2018

Підсумки семінару для замовників на тему:


 Купуємо електричну енергію по-новому: від переговорної процедури до відкритих торгів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

До якого органу доходів і зборів подається податкова декларація платника ЄП – ФОП та здійснюється сплата ЄП?

Відповідь: .Відповідно до п.295.4 ст.295 Податкового кодексу України сплата єдиного податку здійснюється за місцем податкової адреси Податкова декларація подається до контролюючого органу за місцем податкової адреси.

12.03.2014 19:57

Спрощена система для ЮО

1. Чи може юридична особа перейти на спрощену систему оподаткування протягом року Відповідно до пп.298.1.4 п.298.1 ст.298 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів відповідно до норм цього Кодексу, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Такий суб’єкт господарювання може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року.

25.02.2014 12:42

Спрощена системак для ФО

За яких умов можна бути платниками ЄП першої групи? Згідно з пп.1 п.291.4 ст.291 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями, до платників єдиного податку, які відносяться до першої групи, належать фізичні особи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 150000 гривень. ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

25.02.2014 12:38

Чи може ФОП - платник ЄП здійснювати зовнішньоекономічну діяльність, в тому числі за межами території України?

Відповідь: Згідно із ст.5 Закону України від 16 квітня 1991 року № 959-XII «Про зовнішньоекономічну діяльність» із змінами та доповненнями (далі – Закон) зовнішньоекономічна діяльність - діяльність суб’єктів господарської діяльності України та іноземних суб’єктів господарської діяльності, побудована на взаємовідносинах між ними, що має місце як на території України, так і за її межами.

22.11.2013 15:46

Чи має право ФОП, яка отримує з місцевого бюджету компенсацію за перевезення пільгових категорій населення, перебувати у другій групі платників ЄП?

Відповідь: Відповідно до пп.2 п.291.4 ст.291 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями до платників єдиного податку, які відносяться до другої групи, належать фізичні особи - підприємці,

22.11.2013 15:46

Чи має право ФОП - платник ЄП першої або другої групи надавати побутові послуги населенню з виготовлення ювелірних виробів із власного матеріалу за індивідуальним замовленням та з ремонту ювелірних виробів?

Відповідь: Відповідно до пп.1 п.291.4 ст.291 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) до платників єдиного податку, які відносяться до першої групи, належать фізичні особи - підприємці,

22.11.2013 15:45

Чи має право ФОП - платник ЄП самостійно (добровільно) перейти на сплату ЄП, встановленого для інших груп?

Відповідь: Відповідно до пп.298.1.5 п.298.1 ст.298 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами і доповненнями (далі – ПКУ) за умови дотримання платником єдиного податку вимог,

22.11.2013 15:45

В якій термін новостворена ФОП має право подати заяву про застосування спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для першої або другої групи, якщо державна реєстрація проведена в останні дні місяця (30 або 31 числа)?

Відповідь: Згідно із п.298.1 ст.298 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-IV із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) порядок обрання або переходу на спрощену систему оподаткування здійснюється відповідно до пп.298.1.1 - 298.1.4 п.298.1 ст.298 ПКУ. Для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання подає до контролюючого органу заяву (пп.298.1.1 п. 298.1 ст.298 ПКУ).

22.11.2013 15:44

Чи продовжується термін подання заяви щодо обрання строщеної системи оподаткування третьої та п’ятої групи для новостворених ФОП, якщо 10-ий день з дня державної реєстрації припадає на святковий або вихідний день?

Відповідь: Правові засади застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, а також справляння єдиного податку, встановлені гл. 1 р. XIV «Спеціальні режими оподаткування» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ).

22.11.2013 15:44

Як визначається дохід за попередній календарний рік, у разі прийняття ФОП рішення про застосування спрощеної системи оподаткування з 1 січня наступного року?

Відповідь: Згідно з пп.298.1.4 п.298.1 ст.298 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів відповідно до норм ПКУ,

22.11.2013 15:42

Чи може повернутись у поточному році на спрощену систему оподаткування ФОП, яка на початок року була платником ЄП та перейшла на сплату інших податків і зборів (загальну систему оподаткування) з 01 квітня (01 липня)?

Відповідь: Відповідно до п.п. 298.1.4 п. 298.1 ст. 298 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів відповідно до норм цього Кодексу,

22.11.2013 15:42

Чи може перебувати на спрощеній системі оподаткування ФОП, яка отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю?

ідповідь: Правові засади організації і діяльності адвокатури та здійснення адвокатської діяльності в Україні регулюються Законом України від 05 липня 2012 року № 5076 «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» (далі - Закон №5076), ст. 1 якого визначено що, адвокат - це фізична особа, яка здійснює адвокатську діяльність на підставах та в порядку, що передбачені цим Законом.

22.11.2013 15:41

Чи може перебувати на спрощеній системі оподаткування ФОП, яка здійснює діяльність арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора)?

Відповідь: Згідно з ст.1 Закону України від 14 травня 1992 року № 2343-XII «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 2343) арбітражний керуючий - фізична особа, призначена господарським судом у встановленому порядку в справі про банкрутство як розпорядник майна,

22.11.2013 15:41

Чи передбачено подання заяви на застосування спрощеної системи оподаткування в електронному вигляді або поштою?

Відповідь: Відповідно пп.298.1.1 п.298.1 ст.298 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання подає доконтролюючого органу заяву.

22.11.2013 15:40

Чи можуть ФОП ЄП здійснювати діяльність з розповсюдження лотерей?

Відповідь: Відповідно до пп.291.5.1 п.291.5 ст.291 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі - ПКУ) не можуть бути платниками єдиного податку суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи - підприємці), які здійснюють діяльність з організації, проведення азартних ігор.

22.11.2013 15:39

Чи має право ФОП - платник ЄП здійснювати види діяльності, які не зазначені в його облікових даних?

Відповідь: Відповідно до ст.42 Господарського кодексу України (далі – ГКУ) підприємництво - це самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність, що здійснюється суб’єктами господарювання (підприємцями) з метою досягнення економічних і соціальних результатів та одержання прибутку.

22.11.2013 15:39

Чи може бути платником ЄП ФОП, що надає послуги Інтернет – зв’язку, телебачення та здійснює кур’єрську діяльність?

ідповідь: Відповідно до пп.8 пп. 291.5.1 п.291.5 ст.291 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами і доповненнями не можуть бути платниками єдиного податку фізичні особи – підприємці, які здійснюють діяльність з надання послуг пошти (крім кур’єрської діяльності) та зв’язку (крім діяльності, що не підлягає ліцензуванню). Отже, фізичні особи - підприємці, які здійснюють діяльність з надання кур’єрських послуг, можуть бути платниками єдиного податку.

22.11.2013 15:38

Чи включаються до доходу ФОП - платника ЄП другої, третьої або п’ятої групи відшкодована орендарем сума комунальних платежів, що згідно договору не включаються до орендної плати?

Відповідь: Згідно з п.292.1 ст.292 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) доходом платника єдиного податку для фізичної особи

18.11.2013 15:23

Як оподатковується дохід ФОП - платника єдиного податку першої або другої групи, отриманий за виконані роботи (надані послуги) СГ - не платнику ЄП, перебуваючи на загальній системі оподаткування?

Відповідь: Пунктом 291.4 ст.291 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-IV із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) встановлені умови перебування фізичних осіб – підприємців,

18.11.2013 15:22

Чи включається до складу доходу ФОП - платника ЄП сума кредиту, отримана ФО та внесена на розрахунковий рахунок ФОП?

Відповідь: Згідно з п.292.1 ст.292 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями доходом платника єдиного податку для фізичної особи - підприємця є

18.11.2013 15:22
Страницы: 1 | 2 | 3 | 4 | 5