>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
       

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

14.06.2018cal

14.06.2018

На сайті Мінрегіону опубліковано повні тексти нових ДБН щодо містобудування


Ознайомитись з їх змістом можна за посиланням: goo.gl/1dsPWA

Рейтинг: 0
Комментарии: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
14.06.2018cal

Пастки «євроторгів»


Закон України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон, Закон про публічні закупівлі) 

Рейтинг: 0
Комментарии: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
13.06.2018cal

13.06.2018

#Поради_від_Радника


Щодо накладення учасником ЕЦП на тендерну пропозицію.

Рейтинг: 0
Комментарии: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
13.06.2018cal

Набула чинності постанова Уряду щодо єдиних підходів до здійснення державного нагляду


З 12 червня набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 № 342

Рейтинг: 0
Комментарии: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
13.06.2018cal

Сайт ProZorro відновив роботу після технічного збою


2 червня на сайті ProZorro стався технічний збій, через який у користувачів відсутня можливість шукати процедури та перегляди плани закупівель

Рейтинг: 0
Комментарии: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

Яким чином ЮО – платник ЄП може отримати дублікат свідоцтва платника ЄП у разі його втрати чи зіпсуття?

Відповідь: Відповідно до п.299.1 ст.299 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) свідоцтво платника єдиного податку видається суб’єкту господарювання, який подав до контролюючого органу заяву щодо обрання або переходу на спрощену систему оподаткування.

02.09.2013 14:30

Що є доходом для платника ЄП – ЮО?

Відповідь: Відповідно до пп.2 п.292.1 ст.292 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) доходом платника єдиного податку для юридичної особи є будь-який дохід, включаючи дохід представництв, філій,

02.09.2013 14:28

Протягом якого терміну контролюючим органом видається ЮО свідоцтво платника ЄП?

Відповідь: Відповідно до п.299.5 ст.299 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-IV із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) свідоцтво платника єдиного податку видається контролюючим органом безоплатно протягом 10 календарних днів з дня подання суб’єктом господарювання заяви.

02.09.2013 14:28

Чи може відокремлений підрозділ ЮО яка є платником ЄП, бути платником інших податків та зборів?

Відповідь: Відповідно до п.291.4 ст.291 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) юридичні особи - суб’єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності належать до четвертої або шостої групп платників єдиного податку.

02.09.2013 14:27

Які відомості зазначаються контролюючим органом у свідоцтві про сплату ЄП, яке видається ЮО?

Відповідь: Відповідно до п.299.11 ст.299 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями у свідоцтві платника єдиного податку зазначаються такі відомості:

02.09.2013 14:26

Які критерії передбачені для ЮО, що обирають спрощену систему оподаткування?

Які критерії передбачені для ЮО, що обирають спрощену систему оподаткування? Відповідь: Відповідно до п.291.4 ст.291 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) юридичні особи - суб’єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності належать до четвертої або шостої груп платників єдиного податку.

02.09.2013 14:25

Які документи повинна мати на робочому місці ФОП - платник ЄП, крім книги обліку доходів?

Відповідь: Пунктом 299.14 статті 299 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) визначено, що оригінал свідоцтва

02.09.2013 14:24

Чи включається до складу доходу ФОП - платника ЄП сума кредиту, отримана ФО та внесена на розрахунковий рахунок ФОП?

Відповідь: Згідно з п.292.1 ст.292 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями доходом платника єдиного податку для фізичної особи - підприємця є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі

02.09.2013 14:24

Як відображаються щомісячні авансові внески в податковій декларації платника ЄП – ФОП?

Відповідь: Відповідно до п.296.2 ст.296 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платники єдиного податку першої та другої груп подають до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку у строк, встановлений для річного податкового (звітного) періоду, в якій відображаються обсяг отриманого доходу, щомісячні авансові внески, визначені п.295.1 ст.295 ПКУ.

02.09.2013 14:23

Які ФОП та за яких умов можуть обрати ставку ЄП в розмірі 3 або 5 відсотків?

Відповідь: Відповідно до пп.293.3.1 п.293.3 ст.293 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) для третьої групи платників єдиного податку відсоткова ставка єдиного податку встановлюється у розмірі:

02.09.2013 14:22

Чи передбачено подання заяви на застосування спрощеної системи оподаткування в електронному вигляді або поштою?

Відповідь: Відповідно пп.298.1.1 п.298.1 ст.298 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання подає доконтролюючого органу заяву.

02.09.2013 14:21

Чи враховуються при визначенні сукупного чистого доходу ФО, яка здійснює незалежну професійну діяльність, витрати, понесені у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у ФОП платників ЄП?

Відповідь: Оподаткування доходів, отриманих фізичною особою, яка провадить незалежну професійну діяльність, регламентується ст.178 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі - ПКУ).

02.09.2013 14:20

Чи має право ЮО - платник ЄП укладати договори переуступки прав вимоги боргу щодо відвантажених товарів (виконаних робіт, наданих послуг)?

Відповідь: Відповідно до п.291.6 ст.291 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платники єдиного податку повинні здійснювати розрахунки за відвантажені товари (виконані роботи, надані послуги) виключно в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій).

28.08.2013 12:06

Які відомості зазначаються контролюючим органом у свідоцтві про сплату ЄП, яке видається ЮО?

Відповідь: Відповідно до п.299.11 ст.299 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями у свідоцтві платника єдиного податку зазначаються такі відомості:

28.08.2013 12:05

Чи має право ЮО - платник ЄП здійснити продаж ОЗ за ціною нижчою ніж їх оціночна вартість?

Відповідь: Згідно з пп.14.1.138 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) основні засоби - матеріальні активи, у тому числі запаси корисних копалин наданих у користування ділянок надр

28.08.2013 12:05

Чи може ЮО перейти на спрощену систему оподаткування протягом звітного року?

Відповідь: Відповідно до пп.298.1.4 п.298.1 ст.298 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів відповідно до норм цього Кодексу, може прийняти

28.08.2013 12:04

У яких випадках та в які строки ЮО - платник ЄП зобов’язана перейти на сплату інших податків і зборів, визначених ПКУ?

Відповідь: Відповідно до пп.298.2.3 п.298.2 ст.298 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платники єдиного податку зобов’язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених ПКУ, у таких випадках та в строки:

28.08.2013 12:03

Яким чином ЮО – платник ЄП може отримати дублікат свідоцтва платника ЄП у разі його втрати чи зіпсуття?

Відповідь: Відповідно до п.299.1 ст.299 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) свідоцтво платника єдиного податку видається суб’єкту господарювання, який подав до контролюючого органу заяву щодо обрання або переходу на спрощену систему оподаткування.

28.08.2013 12:02

Що є доходом для платника ЄП – ЮО?

Відповідь: Відповідно до пп.2 п.292.1 ст.292 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) доходом платника єдиного податку для юридичної особи є будь-який дохід, включаючи дохід представництв, філій, відділень такої юридичної особи, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п.292.3ст.292 ПКУ.

28.08.2013 12:02

Протягом якого терміну контролюючим органом видається ЮО свідоцтво платника ЄП?

Відповідь: Відповідно до п.299.5 ст.299 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-IV із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) свідоцтво платника єдиного податку видається контролюючим органом безоплатно протягом 10 календарних днів з дня подання суб’єктом господарювання заяви.

28.08.2013 12:01
Страницы: 5 | 6 | 7 | 8 | 9