>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
       

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

21.09.2018cal

21.09.2018

Smarttender обирай - інфо тримай…


Хто здійснюватиме моніторинг публічних закупівель?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.09.2018cal

20.09.2018

13 вересня 2018 року на засіданні Антимонопольного комітету України прийнято рішення


про надання дозволу на концентрацію інтернет-супермаркету «Rozetka» і групи компаній «EVO».

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.09.2018cal

Перший електронний майданчик приєднався до партнерської програми Openmarket з продажу арештованого майна


19 вересня комісія Міністерства юстиції України прийняла рішення

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.09.2018cal

Сьогодні відбудеться розкриття тендерних пропозицій


на виконання робіт з проектування, постачання і монтаж шести майданчиків зважування у русі на дорогах навколо Києва та допоміжного офісу

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

Як відображаються щомісячні авансові внески в податковій декларації платника ЄП – ФОП?

Відповідно до п.296.2 ст.296 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платники єдиного податку першої та другої груп подають до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку у строк, встановлений для річного податкового (звітного) періоду, в якій відображаються обсяг отриманого доходу, щомісячні авансові внески, визначені п.295.1 ст.295 ПКУ.

14.10.2013 15:26

Що є доходом ФОП платника ЄП?

Відповідно до пп.1 п.292.1 ст.292 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) доходом фізичної особи – підприємця - платника єдиного податку є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п. 292.3 цієї статті. При цьому до доходу не включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності.

14.10.2013 15:25

Що є доходом ФОП платника ЄП?

Відповідно до пп.1 п.292.1 ст.292 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) доходом фізичної особи – підприємця - платника єдиного податку є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п. 292.3 цієї статті. При цьому до доходу не включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності.

14.10.2013 15:25

Чи мають право ФОП - платники ЄП третьої або п’ятої груп протягом року змінити ставку ЄП?

Відповідно до п.293.3 ст.293 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) відсоткова ставка єдиного податку встановлюється у розмірі:

14.10.2013 15:24

Який строк сплати ЄП, нарахованого за перевищення обсягу доходу?

Відповідно до п.295.7 ст.295 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) єдиний податок, нарахований за перевищення обсягу доходу, сплачується протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий (звітний) квартал.

14.10.2013 15:24

Чи необхідно ФОП - платнику ЄП при прийнятті рішення про припинення господарської діяльності подавати заяву про відмову від спрощеної системи оподаткування та з якого періоду вона не сплачує ЄП?

Відповідно до пп.298.2.1 п.298.2 ст.298 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) для відмови від спрощеної системи оподаткування суб’єкт господарювання не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку нового календарного кварталу (року) подає до органу доходів і зборів заяву.

14.10.2013 15:23

Чи існують обмеження щодо кількості видів діяльності, які можуть бути зазначені у свідоцтві ФОП - платника ЄП?

Відповідно до п.299.1 ст.299 Податкового кодексу України свідоцтво платника єдиного податку видається суб’єкту господарювання, який подав до контролюючого органу заяву щодо обрання або переходу на спрощену систему оподаткування.

02.10.2013 17:51

Чи необхідно вести окрему книгу обліку доходів та витрат кожному найманому працівнику ФОП – платника ЄП?

Відповідно до вимог ст.296 Податкового кодексу України книгу обліку доходів і витрат ведуть платники єдиного податку третьої групи, які є платниками податку на додану вартість.

02.10.2013 17:50

Чи необхідно ФОП - платникам ЄП при сплаті авансових внесків з ЄП округлювати їх суму до гривень без копійок?

Відповідно до п. 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України ставки єдиного податку встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі - мінімальна заробітна плата), та у відсотках до доходу (відсоткові ставки). Платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця (п.295.1 ст.295 Кодексу).

02.10.2013 17:50

До якого органу доходів і зборів подається податкова декларація платника ЄП – ФОП та здійснюється сплата ЄП?

Сплата єдиного податку здійснюється за місцем податкової адреси.(п.295.4 ст.295 Податкового кодексу України).

02.10.2013 17:49

Яким чином здійснюється нарахування авансових внесків ЄП для ФОП першої і другої групи та на підставі яких документів?

Нарахування авансових внесків для платників єдиного податку першої і другої груп здійснюється контролюючими органами на підставі заяви такого платника єдиного податку щодо розміру обраної ставки єдиного податку, заяви щодо періоду щорічної відпустки та/або заяви щодо терміну тимчасової втрати працездатності (п. 295.2 ст. 295 Податкового кодексу України).

02.10.2013 17:48

В які строки повинні подавати податкову декларацію платника ЄП – ФОП платники ЄП першої групи?

Відповідно до п.296.2 ст.296 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платники єдиного податку першої групи подають до контролюючого органу декларацію платника єдиного податку у строк, встановлений для річного податкового (звітного) періоду, в якій відображаються обсяг отриманого доходу, щомісячні авансові внески, визначені п.295.1 ст.295 ПКУ.

27.09.2013 10:29

Чи необхідно подавати податкову звітність ФОП у разі отримання ним довідки за ф. № 22-ОПП, але не поданої до державного реєстратора?

Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця регулюється ст.46, 47 Закону України від 15 травня 2003 № 755-IV із змінами та доповненнями «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» (далі - Закон)

27.09.2013 10:28

Чи може відокремлений підрозділ ЮО яка є платником ЄП, бути платником інших податків та зборів?

Відповідно до п.291.4 ст.291 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) юридичні особи - суб’єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності належать до четвертої або шостої груп платників єдиного податку.

27.09.2013 10:28

Який строк подання до контролюючого органу податкової декларації платника ЄП ЮО - платником ЄП?

Відповідно до п.296.3 ст.296 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платники єдиного податку – юридичні особи четвертої та шостої груп подають до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду.

27.09.2013 10:27

Податкова декларація платника ЄП – ФОП заповнюється у гривнях з копійками чи без копійок?

Наказом Міністерства фінансів України від 21.12.2011 № 1688 «Про затвердження форми податкової декларації платника єдиного податку» (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 07.11.2012 № 1159), затверджено податкову декларацію платника єдиного податку - фізичної особи - підприємця, де передбачено, що фінансові показники у цій податковій декларації зазначаються у гривнах.

27.09.2013 10:27

Чи має право ЮО - платник ЄП здійснити продаж ОЗ за ціною нижчою ніж їх оціночна вартість?

Відповідь: Згідно з пп.14.1.138 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) основні засоби - матеріальні активи, у тому числі запаси корисних копалин наданих у користування ділянок надр (крім

02.09.2013 14:33

Чи має право ЮО - платник ЄП укладати договори переуступки прав вимоги боргу щодо відвантажених товарів (виконаних робіт, наданих послуг)?

Відповідь: Відповідно до п.291.6 ст.291 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платники єдиного податку повинні здійснювати розрахунки за відвантажені товари (виконані роботи, надані послуги) виключно в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій).

02.09.2013 14:32

Чи може ЮО перейти на спрощену систему оподаткування протягом звітного року?

Відповідь: Відповідно до пп.298.1.4 п.298.1 ст.298 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів відповідно до норм цього Кодексу,

02.09.2013 14:31

У яких випадках та в які строки ЮО - платник ЄП зобов’язана перейти на сплату інших податків і зборів, визначених ПКУ?

Відповідь: Відповідно до пп.298.2.3 п.298.2 ст.298 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платники єдиного податку зобов’язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених ПКУ, у таких випадках та в строки:

02.09.2013 14:30
Страницы: 4 | 5 | 6 | 7 | 8