>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
       

Новини

20.11.2017

Поради_від_Радника

Чи може останній день кінцевого строку подання пропозицій припадати на вихідний?

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
20.11.2017
Читати всю статтю ...

Уряд визначив пріоритетним казначейське обслуговування через систему "Клієнт казначейства - Казначейство"

На Урядовому порталі оприлюднено постанову Кабінету Міністрів Українивід 15.11.2017 № 816-р 

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
20.11.2017
Читати всю статтю ...

МЕРТУ оприлюднило лист з рекомендаціями для складання тендерної документації

В п’ятницю на офіційному веб-порталі Мінекономрозвитку України було оприлюднено лист від 16.11.2017 № 3304-06/41825-06.

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
20.11.2017
Читати всю статтю ...

16.11.2017

НКРЕКП затвердило механізм формування інвестпрограм для ліцензіатів у сфері перероблення побутових відходів

Цей Порядок установлює механізм розроблення, затвердження, погодження, подання, розгляду, схвалення і виконання інвестиційних програм

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
16.11.2017
Читати всю статтю ...

Уряд ухвалив підтримав проект Закону про Митний тариф України

Законопроект не змінює ставки увізного мита на товари, а лише запроваджує нову класифікацію окремих товарів

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
16.11.2017
Читати всю статтю ...

Спрощена система оподаткування для фізичних осіб та юридичних осіб.Питання-відповіді:

1.За яких умов ФОП можуть бути платниками ЄП першої групи?
Відповідь: Згідно з пп.1 п.291.4 ст.291 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями, до платників єдиного податку, які відносяться до першої групи, належать фізичні особи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 150000 гривень.

19.12.2014 12:38

Щодо спрощеної системи оподаткування для фізичних осіб та юридичних осіб:

1.За яких умов ФОП можуть бути платниками ЄП першої групи?
Відповідь: Згідно з пп.1 п.291.4 ст.291 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями, до платників єдиного податку, які відносяться до першої групи, належать фізичні особи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 150000 гривень.

24.11.2014 13:58

Щодо обрання або переходу на спрощену систему оподаткування

Щодо обрання або переходу на спрощену систему оподаткування
 

28.10.2014 10:59

Про єдиний податок:

Про єдиний податок:

28.10.2014 10:55

Спрощена система оподаткування. Питання-відповіді:

Спрощена система оподаткування. Питання-відповіді:

22.10.2014 16:03

Які платники не можуть обрати спрощену систему оподакування

Які платники не можуть  обрати спрощену систему оподакування

03.10.2014 13:52

Єдиний податок для ЮО

Єдиний податок для ЮО

24.09.2014 17:02

Спрощена система оподаткування для ФО

Спрощена система оподаткування для ФО

24.09.2014 17:02

Спрощена система оподаткування для юридичних осіб

Спрощена система оподаткування для юридичних осіб

12.09.2014 11:43

Спрощена система оподаткування для фізичних осіб

Спрощена система оподаткування для фізичних осіб

12.09.2014 11:42

Критерії, які передбачені для ЮО, що обирають спрощену систему оподаткування

Критерії, які передбачені для ЮО, що обирають спрощену систему оподаткування

12.09.2014 11:37

Критерії для юридичних осіб, що обирають спрощену систему оподаткування

Критерії для юридичних осіб, що обирають спрощену систему оподаткування

03.09.2014 16:58

Єдиний податок для юридичних осіб

Єдиний податок для юридичних осіб

03.09.2014 16:54

Спрощена система оподаткування. Питання – відповіді:

Спрощена система оподаткування. Питання – відповіді:

02.09.2014 11:47

Спрощена система оподаткування. Питання-відповіді:

Як ФОП  платники –ЄП можуть отримати витяг з Реєстру платників ЄП  та який термін дії даного витягу?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    
Відповідь:      Відповідно до п. 299.9 ст. 299 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями за бажанням зареєстрований платник єдиного податку може безоплатно та безумовно отримати витяг з реєстру платників єдиного податку. Строк надання витягу не повинен перевищувати одного робочого дня з дня надходження запиту. Витяг діє до внесення змін до реєстру.

27.08.2014 16:15

Способи подання заяви про перехід на спрощену систем оподаткування фізичною особою - підприємцем

 ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві повідомляє, що відповідно до п.п. 298.1.1 п. 298.1 ст. 298 Податкового кодексу України заява подається за вибором платника податків, якщо інше не передбачено Кодексом, в один з таких способів:

22.08.2014 14:39

Як юридичній особі платнику єдиного податку відмовитись від застосування спрощеної системи оподаткування

ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві повідомляє, що відповідно до п.п. 298.2.1 п. 298.2 ст. 298 Податкового кодексу України для відмови від спрощеної системи оподаткування суб’єкт господарювання не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку нового календарного кварталу (року) подає до контролюючого органу заяву.

22.08.2014 14:38

Хто з фізичних осіб - підприємців не може бути платниками єдиного податку?

 ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві звертає Вашу увагу, що відповідно до пп.291.5.1 п.291.5 ст.291 Податкового кодексу України не можуть бути платниками єдиного податку фізичні особи - підприємці, які здійснюють:

22.08.2014 14:37

Спрощено процедуру припинення підприємницької діяльності фізичних осіб – підприємців

Спрощено процедуру припинення підприємницької діяльності фізичних осіб – підприємців

11.08.2014 15:19

Загальна консультація. Спрощена система оподаткування.

Загальна консультація. Спрощена система оподаткування.

06.08.2014 14:44
Страницы: 1 | 2 | 3 | 4 | 5