>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
       

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

18.10.2018cal

18.10.2018

Верховна рада України сьогодні, 18 жовтня, у другому читанні прийняла Кодекс з процедур банкрутства. 


 Документ підтримали 237 народних депутатів.   

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
17.10.2018cal

17.10.2018

#Поради_від_Радника


Закупівля постачання та розподілу електричної енергії. Чи потрібно встановлювати кваліфікаційні критерії?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.10.2018cal

16.10.2018

Підсумки семінару для замовників на тему:


 Купуємо електричну енергію по-новому: від переговорної процедури до відкритих торгів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

Питання-відповіді: ЕЦП та сервіси ДФС:

Чи існують підстави для скасування електронного цифрового підпису?

08.12.2014 16:27

Питання-відповіді: Військовий збір

Хто є платниками військового збору?

08.12.2014 16:26

Плата за землю

Чи сплачує  платник ФСП  орендну плату за земельні ділянки

08.12.2014 16:25

Перерахування до бюджету військового збору

   ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві повідомляє

03.12.2014 10:55

Податкова консультація: Військовий збір

1. Хто є платниками військового збору?
Відповідь:Відповідно до п.п. 1.1 п. 16 прим. 1 підрозділу 10 Розділу XX Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами і доповненнями (далі - ПКУ) платниками збору є особи, визначені п. 162.1 ст. 162 ПКУ.

02.12.2014 09:36

Загальна консультація щодо оподаткування та сплати військового збору.

1. Чи обмежено у часі введення необхідності сплати військового збору?

25.11.2014 16:04

Збір за користування радіочастотним ресурсом України

1. Хто є платниками збору за користування радіочастотним ресурсом України?
 Відповідь:    Відповідно до п.318.1 ст.318 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платниками збору за користування радіочастотним ресурсом України є загальні користувачі радіочастотного ресурсу України, визначені законодавством про радіочастотний ресурс, яким надано право користуватися радіочастотним ресурсом України в межах виділеної частини смуг радіочастот загального користування на підставі:
     ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України;

25.11.2014 16:04

Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій

1. Чи необхідно СГ ( ЮО або ФО на загальній системі оподаткування) при проведенні розрахунків за приймання від населення вторинної сировини, застосовувати РРО?
Відповідь: Згідно з пунктом 19 Переліку окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2000 року № 1336

25.11.2014 16:03

До уваги платників! Актуальні питання-відповіді щодо сплати за землю та збору за спеціальне використання води

 1.Чи сплачує платник ФСП  орендну плату за земельні ділянки державної та  комунальної власності?

Відповідь:      Відповідно до пп.14.1.136 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності - обов’язковий платіж, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою.
     Підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки (п.288.1 ст.288 ПКУ).

24.11.2014 13:59

Консультує ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві:

1.Чи є платником  земельного податку ЮО- платник ЄП, що є власником земельної ділянки,у  разі передачі її в оренду?
Відповідь: Статтями 269 та 270 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) визначено, що платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі, а об’єктами оподаткування земельним податком є земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні, та земельні частки (паї), які перебувають у власності.

24.11.2014 13:56

Митне законодавство

1. Які визначені критерії достатньої переробки товару?
Відповідь: Згідно із ч.1 ст.40 Митного кодексу України від 13 березня 2012 року №4495-VI зі змінами та доповненнями (далі- МКУ) у разі якщо у виробництві товару беруть участь дві або більше країн, країною походження товару вважається країна, в якій були здійснені останні операції з переробки, достатні для того, щоб товар отримав основні характерні риси повністю виготовленого товару, що відповідають критеріям достатньої переробки згідно з положеннями ст.40 МКУ.

19.11.2014 12:16

Адміністрування єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування: питання-відповіді

1. За якою формою подається заява  при укладанні договору про добровільну сплату ЄСВ?
Відповідь:      Відповідно до частини 3 ст. 10 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями особи, які мають право на добровільну сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, подають до органу доходів і зборів за місцем проживання відповідну заяву в порядку та за формою, встановленими центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, за погодженням з Пенсійним фондом та фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування.

19.11.2014 12:15

Актуальні питання – відповіді щодо звернень платників до органів ДФС!

1. Як правильно оформити звернення?
Відповідь: Враховуючи норми Закону України «Про звернення громадян» у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

17.11.2014 12:13

До уваги платників! Питання –відповіді:

Дата, з якої застосовується спрощена система оподаткування
ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м.Києві повідомляє, що згідно з пп. 298.1.2 п.298.1 ст. 298 Податкового кодексу зареєстровані в установленому порядку фізичні особи – підприємці, які до закінчення місяця, в якому відбулася державна реєстрація, подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для першої або другої групи, вважаються платниками єдиного податку з першого числа місяця, наступного за місяцем, у якому відбулася державна реєстрація.

17.11.2014 12:11

Актуальні питання оподаткування військовим збором!

Чи обмежено у часі введення необхідності сплати військового збору?
Відповідь: Обов′язкову сплату військового збору встановлено тимчасово на термін з 3 серпня 2014 року до 1 січня 2015 року.
Початок сплати припадає на дату набрання чинності
Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів» від 31.07.2014 № 1621, який був опублікований в газеті «Голос України» № 146 від 02 серпня 2014 року.

12.11.2014 14:35

До уваги платників! Актуальні питання-відповіді:

Як заблокувати електронний цифровий підпис
ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві повідомляє, що блокування посиленого сертифіката можна здійснити у телефонному режимі. Заява в усній формі подається заявником до АЦСК ІДД засобами телефонного зв’язку за номером: (044) 284-00-10, при цьому заявник повинен повідомити адміністратору реєстрації наступну інформацію:

11.11.2014 09:27

До уваги платників! Податковий календар!

14 листопада (п’ятниця)
Закінчується термін подання:
- звіту про використання РРО та книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) (форма № ЗВР-1) та довідки про використані розрахункові книжки за жовтень 2014 року, якщо не передбачено подання інформації по дротових або бездротових каналах зв'язку.

11.11.2014 09:25

Щодо формування звітності з ЄСВ для підприємців та самозайнятих осіб

Щодо формування звітності з ЄСВ для підприємців та самозайнятих осіб

05.11.2014 12:45

Щодо перереєстрації РРО та книг ОРО у разі зміни місцезнаходження

Щодо перереєстрації РРО та книг ОРО у разі зміни місцезнаходження

05.11.2014 12:45

Щодо порядку заповнення поля «Призначення платежу»

Щодо порядку заповнення поля «Призначення платежу»

05.11.2014 12:44
Страницы: 2 | 3 | 4 | 5 | 6