Останнi новини Журнал 'Радник в сфері державних закупівель'2 — Нормативна база2 — ДПI iнформує2 — РУБРИКА «ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ»2 — Інше1
>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
       

Новини

22.01.2018

Все, що потрібно знати про тендер: хто? як? коли?

SMART-регіони: лайфхаки у ProZorro м. Чернівці

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
22.01.2018
Читати всю статтю ...

Поради_від_Радника

Відкриті єдині державні реєстри:

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
22.01.2018
Читати всю статтю ...

Лист МЕРТУ № 3304-06/1900-06 від 17.01.2018

Щодо учасників нерезидентів

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
22.01.2018
Читати всю статтю ...

19.01.2018

Верховна Рада ухвалила Закон про приватизацію державного і комунальногомайна

Цей Закон, розроблений з урахуванням кращого міжнародного досвіду та норм англійського права

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
19.01.2018
Читати всю статтю ...

18.01.2018

Зустріч бізнес-клубу «ПоРадник для Учасника»

Дискримінаційні вимоги тендерної документації - поради учасникам

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
18.01.2018
Читати всю статтю ...

Податкова консультація:

1. Чи зберігається реєстрація платника ЄП у ФОП - платників ЄП третьої або п’ятої груп, які перебували на обліку в контролюючих органах з 01.01.2015 ?
Відповідь:   Відповідно до п. 4 підрозд. 8 розд. XIX. «Прикінцеві положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку третьої та п’ятої груп, які перебували на обліку в контролюючих органах до 1 січня 2015 року, з 1 січня 2015року вважаються платниками єдиного податку третьої групи відповідно до норм гл. 1 розд. XIV ПКУ.

31.03.2015 15:57

Питання-відповіді: Реєстратори розрахункових операцій

1. Щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку ІІІ групи 
До Податкового кодексу України внесені зміни щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) суб'єктами господарювання, які здійснюють готівкові розрахунки за товари (послуги). 

31.03.2015 15:56

Щодо звернень громадян:

1. Які реквізити має містити звернення? 
Відповідь: У зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.  Звернення може бути усним (викладеним громадянином і записаним посадовою особою на особистому прийомі) чи письмовим, надісланим поштою або переданим громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства. 

16.03.2015 16:18

Декларування доходів громадян, отриманих у 2014 році: питання-відповіді


1. Заниження податкового зобов’язання у декларації про майновий стан і доходи 

04.02.2015 14:59

Митне законодавство. Питання-відповіді:

1.    В яких випадках здійснюється огляд та переогляд ручної поклажі та багажу?

27.01.2015 11:39

Питання-відповіді: Декларування 2015

1. Перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки 

27.01.2015 11:39

До уваги платників! Військовий збір. Питання-відповіді:

Чи підлягає оподаткуванню військовим збором компенсація вартості пального та ремонту автомобіля, що виплачується роботодавцем найманому працівнику, за використання при виконанні службових обов’язків власного автомобіля, який не перебуває в оренді СГ?

14.01.2015 12:47

Питання-відповіді: щодо безкоштовного отримання ЕЦП та електронних сервісів ДФС

Питання-відповіді: щодо безкоштовного отримання ЕЦП  та електронних сервісів ДФС

1. Чи існують підстави для скасування електронного цифрового підпису? 

12.01.2015 16:18

Питання-відповіді щодо оподаткування податками та зборами

Питання-відповіді щодо оподаткування податками та зборами

1. Сума надміру витрачених коштів, видана на відрядження або під звіт фізичній особі, яка не повернута такою особою в установлені законодавством терміни, є об’єктом оподаткування військовим збором

12.01.2015 16:16

Адміністрування єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування

Чи є базою нарахування ЄВ для роботодавців –підприємств, установ, організацій, інших юридичних осіб при нарахуванні заробітної плати (доходу) працюючим інвалідам?
 Відповідь:   Відповідно до абз. другого п. 1 частини першої ст. 4 Закону Українив

05.01.2015 16:13

Питання-відповіді щодо митного законодавства

1. Чи допускається виправлення помилок в митній декларації?

05.01.2015 16:13

ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві інформує:

1. Які визначені критерії достатньої переробки товару?
Відповідь: Згідно із ч.1 ст.40 Митного кодексу України від 13 березня 2012 року №4495-VI зі змінами та доповненнями (далі- МКУ) у разі якщо у виробництві товару беруть участь дві або більше країн, країною походження товару вважається країна, в якій були здійснені останні операції з переробки, достатні для того, щоб товар отримав основні характерні риси повністю виготовленого товару, що відповідають критеріям достатньої переробки згідно з положеннями ст.40 МКУ.
     Частиною 2 ст.40 МКУ визначено, що критеріями достатньої переробки є:

29.12.2014 12:33

Військовий збір. Загальна консультація:

1. Перерахування військового збору юридичною особою, яка має відокремлені підрозділи
Відповідь: Законом України від 31 липня 2014 року № 1621-VII ,,Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України” було тимчасово, до 1 січня 2015 року, введено військовий збір у розмірі 1,5 відсотка до доходів у формі заробітної плати,

29.12.2014 12:32

Про спрощену систему оподаткування та єдиний податок:

1.За яких умов ФОП можуть бути платниками ЄП першої групи?
Відповідь: Згідно з пп.1 п.291.4 ст.291 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями, до платників єдиного податку, які відносяться до першої групи, належать фізичні особи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 150000 гривень.

29.12.2014 12:31

Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій

1. Яке визначення має термін «касса»?
Відповідь:Відповідно до п.1.2 глави 1 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15 грудня 2004 року № 637, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 13 січня 2005 року за № 40/10320 із змінами і доповненнями, каса – це

25.12.2014 09:19

Єдиний внесок. Загальна консультація.

1. Які документи повинна надати ФОП іншому СГ  для уникнення подвійного нарахування ЄВ?
Відповідь:      Відповідно до п. 1 частини 1 ст. 4 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ) є підприємства, установи та організації, інші юридичні особи, утворені відповідно до законодавства України, незалежно від форми власності, виду діяльності

18.12.2014 10:45

Митне законодавство

. Які товари не можуть бути пропущені через митний кордон україни?
Відповідь:Згідно ч.1 ст.196 Митного кодексу України від 13 березня 2012 р. №4495 – VI зі змінами та доповненнями (далі – МКУ) не можуть бути пропущені через митний кордон України:

16.12.2014 12:46

До уваги платників! Актуальні питання та новини законодавства!

Категорії товарів, які тимчасово звільнені від оподаткування ПДВ
ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м.Києві інформує, що Законом України від 01.07.2014 року № 1561-VII "Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо спеціальних засобів індивідуального захисту та лікарських засобів" доповнено пункт 32 підрозділу 2 розділу XX "Прикінцеві положення" Податкового кодексу України таким змістом:

16.12.2014 12:45

Податковий календар на грудень 2014 року!


15 грудня – останній день подання

10.12.2014 17:35

Питання-відповіді: Адміністрування єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування

Який документ свідчить про взяття на облік платника ЄВ в органах доходів і зборів та термін його надання?

10.12.2014 11:44
Страницы: 1 | 2 | 3 | 4 | 5