>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

23.07.2018cal

23.07.2018

#Поради_від_Радника


Нагадаємо замовникам, що згідно частини 3 статті 17 Закону про публічні закупівлі замовник не вимагає документального підтвердження інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
23.07.2018cal

Нагадуємо


про зустріч ПоРадника  в цю середу 25.07.2018.

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
23.07.2018cal

Уряд посилив контроль за імпортом харчових продуктів


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
23.07.2018cal

Уряд спростив ведення господарської діяльності


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
19.07.2018cal

19.07.2018

Пов’язані особи в публічних закупівлях: кого відхиляємо, а кого залишаємо?


Випадок 3. Учасники пов’язані між собою

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

Відшкодування ПДВ. Питання-відповіді:

1. Як дізнатися, що податкова звітність в електронному вигляді була отримана контролюючим органом? 
Відповідь: Відповідно до «Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку», затвердженої наказом ДПС України від 10.04.2008 року № 233 перша квитанція є підтвердженням платнику податків передачі його податкових документів в електронному виді  до  контролюючого органу засобами телекомунікаційного зв’язку. 

29.09.2015 16:14

Фахівці ДПІ у Печерському районі ГУ ДФС у м. Києві консультують:

1. Як дізнатися, що податкова звітність в електронному вигляді була отримана контролюючим органом? 
Відповідь: Відповідно до «Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку», затвердженої наказом ДПС України від 10.04.2008 року № 233 перша квитанція є підтвердженням платнику податків передачі його податкових документів в електронному виді  до  контролюючого органу засобами телекомунікаційного зв’язку. Ця квитанція надсилається контролюючим органом на електронну адресу платника податків, з якою було надіслано податкову звітність. Другий примірник першої квитанції в електронному виді зберігається в органі ДФС. Якщо на електронну адресу платника податків не надійшла перша квитанція, то податковий документ вважається неодержаним 

29.09.2015 16:14

ДПІ у Печерському районі ГУ ДФС у м. Києві консультує:

1. Які зміни щодо застосування РРО відбулись для платників єдиного податку з 1 липня 2015 року? 
Відповідь: Обов’язкове застосування реєстратора розрахункових операцій платниками єдиного податку другої і третьої груп (фізичними особами – підприємцями) розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1000000 гривень, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку. 
Не застосовуються реєстратори розрахункових операцій платниками єдиного податку: 

26.08.2015 16:10

Про єдиний внесок на загальнообов’язкове соціальне страхування. Питання-відповіді:

1. Який строк давності щодо нарахування ЄСВ? 
Відповідь: Згідно з ч. 16 ст. 25 Закону про ЄСВ, строк давності щодо нарахування, застосування та стягнення сум недоїмки, штрафів та нарахованої пені не застосовується. 
Це означає, що орган ДФСУ може донарахувати суми ЄСВ, застосовувати штрафні санкції за порушення порядку нарахування та сплати ЄСВ, стягувати недоїмки та штрафні санкції за весь період існування СГД, починаючи з дати його взяття на облік як платника ЄСВ. 
Це також означає, що платник ЄСВ зобов'язаний і має можливість виправити помилки щодо ЄСВ за звітний період будь-якої давності, і за такі допущені і навіть самостійно виправлені помилки він буде нести фінансову відповідальність, передбачену ст. 25 Закону про ЄСВ. 

26.08.2015 16:08

До уваги платників! Питання-відповіді щодо податкового законодавства:

1. Щодо  визначення об’єкта оподаткування рентною сплатою при видобуванні нерудних корисних копалин для будівельних матеріалів 
Пунктом 252.19 ст. 252 Податкового кодексу України  встановлено порядок визначення об’єкта оподаткування рентною платою за користування надрами для видобування корисних копалин. Зокрема, платнику надано право самостійно визначати обсяг (кількість) відповідного виду товарної продукції гірничого підприємства з урахуванням складу вихідної сировини, умов конкретного виробництва, особливостей технологічного процесу та вимог до кінцевої продукції і нормативних актів, що регламентують вимоги до відповідного виду товарної продукції гірничих підприємств стосовно визначення якості сировини та кінцевого продукту в лабораторіях, атестованих згідно з правилами уповноваження та атестації у державній метрологічній системі. 

12.08.2015 11:31

За незапрограмування РРО передбачена відповідальність

ДПІ у Печерському районі ГУ ДФС у м. Києві повідомляє, що відповідно до п. 6 статті 17 Закону України від 06.07.1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» до суб’єктів господарювання за проведення розрахункових операцій через РРО без використання режиму попереднього програмування найменування, цін товарів (послуг) та обліку їхньої кількості застосовують фінансові санкції в розмірі п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян. 

12.08.2015 11:31

До уваги платників! Податковий календар на серпень 2015 року :

10 серпня 2015 року останній день подання:
- податкової декларації з податку на прибуток підприємства за півріччя 2015 року
розрахунку частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до державного бюджету за результатами щоквартальної фінансово-господарської діяльності, за півріччя 2015 року

10.08.2015 15:34

До уваги платників! Питання-відповіді щодо податкового законодавства:

1. Щодо допомоги по тимчасовій непрацездатності
Постановою КМ України від 26.06.2015 р. №440 затверджено порядок оплати перших п’яти днів тимчасової непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві, за рахунок коштів роботодавця. 

03.08.2015 16:24

До уваги платників! Податковий календар на серпень 2015 року :

3 серпня 2015 року останній день подання:
- звіту про товарооборот за липень 2015 року (форма № 1-торг (місячна)) 

27.07.2015 15:08

До уваги платників! Електронні сервіси ДФС України:

1. «Електронний кабінет платника» 
За допомогою цього сервісу платник податків має змогу: 

27.07.2015 15:08

Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування:

1. Чи обов’язкове проведення звірення сум нарахування та сплати єдиного внеску? 
Відповідь: Відповідно до частини сьомої ст. 14 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» контролюючі органи зобов’язані проводити звірення сум нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) за вимогою платників, зазначених у пунктах 1, 4 і 5 частини першої ст. 4 Закону № 2464, а саме: роботодавців, фізичних осіб – підприємців та осіб, які забезпечують себе роботою самостійно. 

21.07.2015 17:05

Право громадян на звернення:

1.  Які права громадянина при розгляді заяви чи скарги? 
Відповідь: громадянин, який звернувся із заявою чи скаргою до органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, об'єднань громадян, засобів масової інформації, посадових осіб, має право: 

21.07.2015 17:04

РРО: питання-відповіді

1.  Як розпочати роботу з реєстратором розрахункових операцій? 
Відповідь: Звертаємо увагу, що платнику податків, який має декілька точок реалізації, необхідно придбавати РРО на кожну точку. 

21.07.2015 17:03

Питання-відповіді: Акцизний податок.

1. Який порядок та терміни сплати акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів? 
Відповідь: Згідно з пп. 215.3.10 ст. 215 Податкового кодексу України для підакцизних товарів, реалізованих відповідно до пп. 213.1.9 ст. 213 Податкового кодексу України, ставки податку встановлюються за рішенням сільської, селищної або міської ради у відсотках від вартості (з податком на додану вартість), у розмірі 5 відсотків. 

01.07.2015 16:03

Актуальні питання щодо податкового законодавства:

1. Який термін реєстрації та правила визначення дати реєстрації платником ПДВ? 
Відповідь: Відповідно до пункту 183.9 статті 183 Податкового кодексу України  у разі відсутності підстав для відмови у реєстрації особи як платника податку контролюючий орган зобов’язаний протягом трьох робочих днів після надходження реєстраційної заяви до контролюючого органу внести до реєстру платників податку запис про реєстрацію такої особи як платника податку: 

01.07.2015 16:01

ДПІ у Печерському районі ГУ ДФС у м. у Києві інформує:

1. Які реквізити має містити звернення?

Відповідь: У зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.  Звернення може бути усним (викладеним громадянином і записаним посадовою особою на особистому прийомі) чи письмовим, надісланим поштою або переданим громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства.

04.06.2015 13:14

Про єдиний соціальний внесок:

1. Хто є платником єдиного соціального внеску під час виконання договору про спільну діяльність без утворення юридичної особи?

Відповідь: Відповідно до абзацу другого п. 1 частини 1 ст. 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є роботодавці - підприємства, установи та організації, 

02.06.2015 17:10

Питання-відповіді: Реєстратори розрахункових операцій. Акцизний податок.

1. Щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку ІІІ групи

До Податкового кодексу України внесені зміни щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) суб'єктами господарювання, які здійснюють готівкові розрахунки за товари (послуги).

02.06.2015 17:09

Чи зобов’язані ФОП-платники ЄП другої та третьої груп, які здійснюють перевезення пасажирів застосовувати РРО з 01.07.2015 та 01.01.2016

 Згідно з п. 296.10 ст. 296 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями платники єдиного податку другої і третьої (фізичні особи – підприємці) груп при здійсненні діяльності на ринках, при продажу товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, а також платники єдиного податку першої групи не застосовують реєстратори розрахункових операцій.

02.06.2015 17:06

Податковий компроміс. Питання-відповіді:

1. Які платники можуть скористатися процедурою податкового компромісу?
Відповідь:      Згідно із п. 1 підр. 9 прим.2 р. ХХ Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) податковий компроміс - це режим звільнення від юридичної відповідальності платників податків та/або їх посадових (службових) осіб за заниження податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та/або податку на додану вартість за будь-які податкові періоди до 01.04.2014 з урахуванням строків давності, встановлених статтею 102 ПКУ.

31.03.2015 15:58
Страницы: 1 | 2 | 3 | 4 | 5