>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Новини

26.04.2018

#Поради_від_Радника

 Чи усі учасники закупівель звертають особливу увагу на проект договору, який є невід’ємною частиноютендерної документації?

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
26.04.2018
Читати всю статтю ...

За перший квартал 2018 року вінницькі аудитори забезпечили відшкодування втрат на 11 млн грн

До адміністративної відповідальності у звітному періоді притягнуто 35 посадових осіб.

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
26.04.2018
Читати всю статтю ...

Держенергоефективності сформувало базу понад 2 тис. будівель державних установ для ЕСКО-інвесторів

Оновлену Інформаційну базу потенційних об’єктів енергосервісу опубліковано на веб-сайті 

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
26.04.2018
Читати всю статтю ...

24.04.2018

Офіційне роз’яснення: Як і коли закуповувати ліки, що не увійшли до Нацпереліку

Докладно про нормативне регулювання раціонального планування бюджету медзакладу на ліки для пацієнтів.

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
24.04.2018
Читати всю статтю ...

#Поради_від_Радника

В який термін замовнику потрібно виконати рішення органу оскарження

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
24.04.2018
Читати всю статтю ...

Податковий календар на січень 2017 року

Четвер, 19 січня 2017 Останній день сплати

єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичними особами — підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування, за IV квартал 2016 р.

19.01.2017 14:46

Податковий календар на грудень 2016 року

Середа, 28 грудня 2016 р. Останній день сплати:

єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування гірничими підприємствами за листопад

22.12.2016 09:01

Порядок застосування РРО. Питання-відповіді:

1. Який порядок оприбуткування готівкових коштів, у разі якщо режим роботи каси підприємства не співпадає з режимом роботи господарської одиниці, що проводить розрахунки із застосуванням РРО?

Відповідь: Відповідно до пункту 2.6 ст.2 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15 грудня 2004 року № 637 (далі - Положення), уся готівка, що надходить до кас, має своєчасно (у день одержання готівкових коштів) та в повній сумі оприбутковуватися.

06.12.2016 15:26

ДПІ у Печерському районі інформує:

Чи оподатковуються ПДВ новорічні подарунки та квитки на новорічно-різдвяні заходи для дітей?

Відповідь: Преамбулою Закону України від 30 листопада 2000 року №2117-III «Про звільнення від оподаткування грошових коштів, які спрямовуються на проведення новорічно-різдвяних свят для дітей та на придбання дитячих святкових подарунків» із змінами та доповненнями визначено, що цей Закон регулює деякі питання фінансування заходів, пов’язаних з організацією новорічних і різдвяних свят для дітей і підлітків, як виняток із загальних положень, встановлених Податковим кодексом України від 2 грудня 2010 року №2755-VI, із змінами та доповненнями.

06.12.2016 15:26

ДПІ у Печерському районі ГУ ДФС у м. Києві нагадує:

Щодо перерахунку сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки

Відповідно до п. 3 глави дев’ятої розд. ІV Порядку ведення органами Державної фіскальної служби України оперативного обліку податків і зборів, митних та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 07.04.2016 № 422, з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, податкові повідомлення-рішення можуть бути скасовані (відкликані) на підставі заяви платника податку, поданої до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо:

11.10.2016 12:43

Питання-відповіді щодо розгляду звернень громадян та доступ до публічної інформації:

Хто має право на звернення до державних органів?

Відповідь: Згідно з Законом України від 02.10.96 № 393/96-ВР „Про звернення громадян” громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов'язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення. 

11.10.2016 12:43

Фахівці ДПІ у Печерському районі ГУ ДФС у м. Києві консультують:

1. Як правильно заповнити податкову накладну, щоб уникнути розбіжностей між фактичною сумою поставки та цією самою сумою, що розраховується при заповненні податкової накладної?

Відповідь: Відповідно до п. 188.1 ст. 188 Податкового кодексу України база оподаткування операцій з постачання товарів/послуг визначається виходячи з їх договірної вартості з урахуванням загальнодержавних податків та зборів (крім акцизного податку на реалізацію суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, збору на обов'язкове державне пенсійне страхування, що справляється з вартості послуг стільникового рухомого зв'язку, ПДВ та акцизного податку на спирт етиловий, що використовується виробниками - суб'єктами господарювання для виробництва лікарських засобів, у тому числі компонентів крові і вироблених з них препаратів (крім лікарських засобів у вигляді бальзамів та еліксирів)).

22.08.2016 15:59

Фахівці ДПІ у Печерському районі ГУ ДФС у м. Києві інформують. Питання-відповіді:

1. Як проводиться особистий прийом громадян?

 Відповідь: Керівники та інші посадові особи органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, об'єднань громадян зобов'язані проводити особистий прийом громадян. 

Прийом проводиться регулярно у встановлені дні та години, у зручний для громадян час, за місцем їх роботи і проживання. Графіки прийому доводяться до відома громадян.

Порядок прийому громадян в органах державної влади, місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, об'єднаннях громадян визначається їх керівниками. 

25.07.2016 11:34

Податковий календар на березень 2016 року

28 березня, понеділок. Останній день сплати:
єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування гірничими підприємствами за лютий

23.03.2016 17:30

Про звернення громадян. Питання-відповіді:

1. Право на звернення мають тільки громадяни України?

Відповідь: Згідно Закону України від 02.10.96 № 393/96-ВР „Про звернення громадян” громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, 

17.02.2016 09:53

Кампанія Декларування – 2016! Основні питання-відповіді:

1. Які зміни були внесені до декларації про майновий стан і доходи?

Відповідь: Наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 року №859 (реєстрація в Мін’юсті України 26.10.2015 року за № 1298/27743) затверджено нову форму декларації про майновий стан і доходи та Інструкцію щодо її заповнення. Вищезазначений наказ набув чинності 17.11.2015 року.

15.02.2016 17:14

ДПІ у Печерському районі ГУ ДФС у м. Києві нагадує! Податковий календар на лютий 2016 року

15 лютого, понеділок. Останній день подання:

звіту про використання РРО та книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) за січень (форма № ЗВР-1), якщо не передбачено подання інформації дротовими або бездротовими каналами зв’язку; довідки про використані розрахункові книжки за січень

15.02.2016 17:14

Про звернення громадян. Питання-відповіді:

1. Право на звернення мають тільки громадяни України?

Відповідь: Згідно Закону України від 02.10.96 № 393/96-ВР „Про звернення громадян” громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов'язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення. 

26.01.2016 17:12

Увага! Податковий календар на січень 2016 року

28 січня, четвер. Останній день сплати:

єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування гірничими підприємствами за грудень 2015 р.

26.01.2016 17:11

Реєстратори розрахункових операцій. Акцизний податок.

1. За яких умов застосовують РРО фізичні особи - підприємці - платники єдиного податку II та III груп?

Відповідь: Відповідно до пункту 296.10 статті 296 Податкового кодексу України платники єдиного податку II та III груп (фізичні особи-підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 млн. гривень не застосовують реєстратори розрахункових операцій.

30.12.2015 12:37

Питання-відповіді щодо податкового законодавства:

1. Який термін реєстрації та правила визначення дати реєстрації платником ПДВ?

Відповідь: Відповідно до пункту 183.9 статті 183 Податкового кодексу (Кодекс) у разі відсутності підстав для відмови у реєстрації особи як платника податку контролюючий орган зобов’язаний протягом трьох робочих днів після надходження реєстраційної заяви до контролюючого органу внести до реєстру платників податку запис про реєстрацію такої особи як платника податку:

15.12.2015 16:59

ДПІ у Печерському районі ГУ ДФС у м. Києві повідомляє:

1. Чи підлягають оподаткуванню військовим збором дивіденди, нараховані на користь фізичних осіб ?

Відповідь: Відповідно до підпункту 164.2.8 статті 164 Податкового кодексу Україи (Кодекс) до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються пасивні доходи (крім зазначених у підпункті 165.1.41 статті 165 Кодексу ).

28.10.2015 16:43

Консультують фахівці ДПІ у Печерському районі ГУ ДФС у м. Києві:

1. Про подання Податкової декларації з рентної плати 
Відповідно до п. 257.1 ст. 257 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) базовий податковий (звітний) період для рентної плати (далі – Плата) дорівнює календарному кварталу. 
На підставі п. 257.3 ст. 257 Кодексу платник Плати протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) кварталу, подає до відповідного контролюючого органу за формою, встановленою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, податкову декларацію, яка містить додатки: 

27.10.2015 17:16

Питання-відповіді щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій:

1. За яких умов застосовують РРО фізичні особи - підприємці - платники єдиного податку II та III групп?
Відповідь: Відповідно до пункту 296.10 статті 296 Податкового кодексу України платники єдиного податку II та III груп (фізичні особи-підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 млн. гривень не застосовують реєстратори розрахункових операцій. 

20.10.2015 14:59

Консультує ДПІ у Печерському районі ГУ ДФС у м. Києві:

1. Чи необхідно відображати у податковій накладній акцизний податок?

Відповідь: Податкові зобов’язання зі сплати 5 % акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів виникають у особи, яка безпосередньо здійснює відпуск нафтопродуктів з колонок через мережу заправних комплексів (АЗС) кінцевим споживачам, незалежно від умов продажу нафтопродуктів та форми розрахунків, під час здійснення розрахункових операцій. 

20.10.2015 13:56
Страницы: 1 | 2 | 3 | 4 | 5