Журнал 'Радник в сфері державних закупівель'2 — Нормативна база2 — ДПI iнформує2 — РУБРИКА «РОЗ’ЯСНЕННЯ ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА»3
>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
       

Новини

22.01.2018

Все, що потрібно знати про тендер: хто? як? коли?

SMART-регіони: лайфхаки у ProZorro м. Чернівці

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
22.01.2018
Читати всю статтю ...

Поради_від_Радника

Відкриті єдині державні реєстри:

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
22.01.2018
Читати всю статтю ...

Лист МЕРТУ № 3304-06/1900-06 від 17.01.2018

Щодо учасників нерезидентів

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
22.01.2018
Читати всю статтю ...

19.01.2018

Верховна Рада ухвалила Закон про приватизацію державного і комунальногомайна

Цей Закон, розроблений з урахуванням кращого міжнародного досвіду та норм англійського права

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
19.01.2018
Читати всю статтю ...

18.01.2018

Зустріч бізнес-клубу «ПоРадник для Учасника»

Дискримінаційні вимоги тендерної документації - поради учасникам

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
18.01.2018
Читати всю статтю ...

Фінансові санкції за неподання звіту про контрольовані операції

Неподання платником податків звіту про контрольовані операції та документації з трансфертного ціноутворення або невключення до такого звіту інформації про всі здійснені протягом звітного періоду контрольовані операції відповідно до вимог пункту 39.4 статті 39 Податкового кодексу України  тягне за собою накладення штрафу у розмірі:


300 розмірів мінімальної заробітної плати (далі - МЗП), встановленої законом на 1 січня звітного року, - у разі неподання (несвоєчасного подання) звіту про контрольовані операції ( раніше – 100 розмірів МЗП) ;


1%  суми контрольованих операцій, незадекларованих у поданому звіті про контрольовані операції, але не більше 300 розмірів МЗП, встановленої законом на 1 січня звітного року, за всі незадекларовані контрольовані операці ( раніше – 5%);


3% суми контрольованих операцій, щодо яких не була подана документація, визначена підпунктом 39.4.6 пункту 39.4 статті 39 Податкового кодексу, але не більше 200 розмірів МЗП, встановленої законом на 1 січня звітного року, за всі контрольовані операції, здійснені у відповідному звітному році.


Сплата таких фінансових санкцій  не звільняє платника податку від обов'язку подання звіту про контрольовані операції та/або документації з трансфертного ціноутворення.


 ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м. Києві


21.09.2015 14:14