>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   
       

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

21.02.2019cal

Плани Мін’юсту у сфері державної реєстрації на 2019 рік


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
21.02.2019cal

Внесення змін до істотних умов договору про закупівлю з врахуванням біржових котирувань


випуск журналу № 12 (87) за грудень 2019 року, 24–26

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.02.2019cal

20.02.2019

#Поради_від_Радника


Якою мовою учасник повинен складати  та подавати тендерну пропозицію?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

Зменшено кількість обов’язкових реквізитів, які підлягають обов’язковому заповненню у податковій накладній

Законом України від 16 липня 2015 року №643-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість» з 29 липня 2015 року змінено порядок складання податкових накладних, що підлягають наданню покупцям - платникам податку на додану вартість, та розрахунків коригування до таких податкових накладних.


            З врахуванням внесених змін у податковій накладній зазначаються в окремих рядках такі обов'язкові реквізити:


- порядковий номер податкової накладної;


- дата виписування податкової накладної;


- повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - продавця товарів/послуг;


-податковий номер платника податку (продавця та покупця). У разі постачання/придбання філією (структурним підрозділом) товарів/послуг, яка фактично є від імені головного підприємства - платника податку стороною договору, у податковій накладній, крім податкового номера платника податку додатково зазначається числовий номер такої філії (структурного підрозділу);


-повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - покупця (отримувача) товарів/послуг;


-опис (номенклатура) товарів/послуг та їх кількість, обсяг;


- ціна постачання без урахування податку;


- ставка податку та відповідна сума податку в цифровому значенні;


- загальна сума коштів, що підлягають сплаті з урахуванням податку;


- код товару згідно з УКТ ЗЕД (для підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України).


            Виключено з переліку обов'язкових такі реквізити податкової накладної як «Місцезнаходження (податкова адреса продавця)» та «Вид цивільно-правового договору».


            З урахуванням викладеного, з дати набрання чинності норм Закону №643-VIII платники податку при складанні податкової накладної/розрахунку коригування можуть не заповнювати в їх заголовній частині поля реквізитів, які не визначені пунктом 201.1 статті 201 розділу V Податкового кодексу як обов'язкові, а саме:


– місцезнаходження (податкова адреса продавця); місцезнаходження (податкова адреса покупця); номер телефону (продавця та покупця);


– вид цивільно-правового договору, його номер та дата;


– форма проведених розрахунків.


            При цьому наявність чи відсутність у податковій накладній реквізитів заголовної частини, які не є обов'язковими, не може бути підставою для виключення такої податкової накладної/розрахунку коригування зі складу податкового кредиту, якщо немає інших підстав для його зменшення.


            Частина, викладена в таблиці податкової накладної/розрахунку коригування, яка визначає опис та номенклатуру товару, до затвердження нової форми податкової накладної/розрахунку коригування заповнюється без змін.


            До внесення відповідних змін до форм податкової накладної/розрахунку коригування, в частині виключення з них реквізитів, які не передбачені новою редакцією пункту 201.1 статті 201 розділу V ПКУ, а також реквізитів, які втратили актуальність у зв'язку із запровадженням системи електронного адміністрування податку на додану вартість, податкова накладна/розрахунок коригування складаються за формою, яка встановлена Порядком №13, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 23 січня 2015 року, з урахуванням норм Закону №643-VIII.


                                                                      ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м.Києві

25.08.2015 11:15