>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
       

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

12.11.2018cal

12.11.2018

#Поради_від_Радника


Чи зареєструє ДКСУ на початку 2019 року договір укладений, наприклад, 11.12.2018 року з терміном поставки товарів з 01.01.2019 до 31.12.2019 ?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
12.11.2018cal

Закупівлі лікарських засобів. Практика, проблеми, шляхи вирішення


14 листопада та 16 січня безкоштовний семінар

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
12.11.2018cal

03 грудня 2018 року семінар на тему


Оскарження процедури закупівлі до АМКУ в системі ProZorro. Типові помилки при оскарженні

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
09.11.2018cal

09.11.2018

Що таке електронні довірчі послуги?


роз'яснення від Мін'юсту

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
09.11.2018cal

Миколаївське обласне територіальне відділення АМКУ


оштрафувало дві фірми за махінації з торгами

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

Змінено умови застосування РРО для спрощенців.

З 23 липня 2015 року набрав чинності Закон України від 01.07.2015  №569-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій», який опубліковано у газеті «Голос України» 23.07.2015 №131. Законом №569 викладено пункт 296.10 статті 296 Податкового кодексу України  в новій редакції, а саме:


«Реєстратори розрахункових операцій не застосовують платники єдиного податку:


першої групи;

другої і третьої груп (фізичні особи – підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1000000 гривень.         У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1000000 гривень застосування реєстратора розрахункових операцій для такого платника єдиного податку є обов’язковим. Застосування реєстратора розрахункових операцій розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку».


            Також слід відзначити, що відповідно до змін, внесених Законом №569 в п. 9 розділу II «Прикінцеві положення» Закону України від 06.07.2015 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», тимчасово звільнено від санкцій за порушення вимог Закону №265


суб’єктів господарювання при наданні послуг та проведенні розрахунків у касах з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку; при продажу товарів у системах електронної торгівлі (комерції) – до 1 липня 2015 року.


Штрафні санкції за порушення вимог цього Закону у період з 1 липня 2015 року до 1 січня 2016 року не застосовуються до суб’єктів господарювання, які до 1 серпня 2015 року уклали договори на постачання реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО), включених до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій, і ввели в експлуатацію такі РРО у порядку, встановленому цим Законом, до 1 січня 2016 року;


суб’єктів господарювання при виконанні операцій з купівлі-продажу іноземної валюти у разі, якщо ці операції виконуються не в касах уповноважених банків, операцій комерційних агентів банків та небанківських фінансових установ з приймання готівки для подальшого її переказу з використанням програмно-технічних комплексів самообслуговування – до 1 січня 2016 року.


Законом №569 надано доручення Кабінету Міністрів України до 1 вересня 2015 року затвердити Порядок здійснення органами ДФС контролю за досягненням платниками єдиного податку другої і третьої груп (фізичними особами – підприємцями) обсягу доходу відповідно до п. 296.10 статті 296 Податкового кодексу України ,п.п.2 п.3 Закону №569).


            Звертаємо увагу, що ст.171 Закону України № 265/95-ВР із змінами, внесеними Законом України № 569 передбачено за порушення вимог цього Закону до центрів сервісного обслуговування, що забезпечують гарантійний ремонт реєстраторів розрахункових операцій, за рішенням контролюючого органу, який здійснює фактичні перевірки суб’єктів господарювання відповідно до Податкового кодексу України застосовувати такі фінансові санкції :


у разі незабезпечення гарантійного ремонту РРО у строки, встановлені цим Законом та не введення в експлуатацію належним чином зареєстрованого на суб’єкта господарювання резервного РРО фінансові санкції складають у розмірі п’яти мінімальних заробітних плат, встановлених законом на 01 січня податкового (звітного) року.



                                                           ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м.Києві

28.07.2015 11:28