>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
       

Новини

24.05.2018

II професійна премія«ZAKUPKI.КРАЩI»

Рушійна сила ринку закупівель – це ти!

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
24.05.2018
Читати всю статтю ...

21.05.2018

#Поради_від_Радника

 Хто повинен ініціювати укладення договору про закупівлю?

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.05.2018
Читати всю статтю ...

Уряд врегулював питання використання Prozorro для закупівель енергосервісу

На Урядовому порталі опубліковано прийняту 16 травня постанову Кабінету Міністрів України від 16.05.2018 № 380

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.05.2018
Читати всю статтю ...

18.05.2018

Президент підписав Указ № 126/2018 від 14 травня 2018 року

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 року «Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
18.05.2018
Читати всю статтю ...

Про порядок обчислення податку на нерухомість при здачі приватним підприємцем в оренду власного будинку та наявності постійного місця проживання і реєстрації – квартири

Відповідно до статті 266 Податкового кодексу україни, податок на нерухоме майно, яке перебуває у власності громадян обчислюється органами Державної фіскальної служби України за місцем реєстрації (прописки) платника на підставі даних Державного реєстру речових прав або оригіналів документів, що підтверджують право власності громадянина на нерухоме майно, виходячи із загальної площі кожного з об’єктів житлової нерухомості, відповідних ставок податку та пільг, які встановлені у рішенні  відповідної місцевої ради.             Пільги зі сплати податку на нерухомість не надаються, при умові що житло здається в оренду чи використовується власником у підприємницькій діяльності. Отже, за житловий будинок, який здається в оренду податок на нерухомість повиннен сплачуватись в повному обсязі за весь будинок, без урахування пільг.


            При обчисленні податку на нерухомість за квартиру, в якій приватний підприємець зареєстрований (прописаний) та постійно проживає, то слід враховувати що вона визначена, як податкова адреса підприємця, за якою він зареєстрований і знаходиться на податковому обліку. У випадку відсутності іншого місця для ведення підприємницької діяльності (наприклад, власного нежитлового чи орендованого приміщення), квартира може бути визнана місцем провадження підприємницької діяльності і тому податок на нерухомість також повинен сплачуватись за всю квартиру, без урахування пільг.


                                                                       ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м.Києві

17.06.2015 11:23