>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
       

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

20.09.2018cal

20.09.2018

13 вересня 2018 року на засіданні Антимонопольного комітету України прийнято рішення


про надання дозволу на концентрацію інтернет-супермаркету «Rozetka» і групи компаній «EVO».

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.09.2018cal

Перший електронний майданчик приєднався до партнерської програми Openmarket з продажу арештованого майна


19 вересня комісія Міністерства юстиції України прийняла рішення

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.09.2018cal

Сьогодні відбудеться розкриття тендерних пропозицій


на виконання робіт з проектування, постачання і монтаж шести майданчиків зважування у русі на дорогах навколо Києва та допоміжного офісу

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.09.2018cal

18.09.2018

#Поради_від_Радника


Практика оскарження: вимога банківської гарантії та кредитний рейтинг банку, який видав гарантію.

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

Порядок зняття з обліку РРО

При відмові від застосування реєстратора розрахункових операцій суб’єкт господарювання подає до органу ДФС заяву про скасування реєстрації РРО за місцем такої реєстрації. Вказана норма передбачена  розділом II Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 28.08.2013 року № 417. Перед скасуванням реєстрації в Центрі сервісного обслуговування, з яким у суб’єкта господарювання укладено договір про технічне обслуговування та ремонт  необхідно розпломбувати РРО.


Разом із заявою про скасування реєстрації суб’єкт господарювання надає довідку ЦСО про розпломбування РРО (крім випадків установлення невідповідності конструкції та програмного забезпечення РРО документації виробника) та повертає органу ДФС реєстраційне посвідчення. Процедура розпломбування РРО щодо яких органом ДФС прийнято рішення про примусове скасування реєстрації проводиться в ЦСО проводиться. 


У випадках коли РРО було викрадено скасування його реєстрації суб’єкт господарювання разом надає  заяву про скасування реєстрації та копію відповідного документа, отриманого з органу внутрішніх справ. У заяві про скасування реєстрації зазначається спосіб отримання довідки про скасування реєстрації РРО за формою № 6-РРО: поштою або безпосередньо в органі ДФС.


Протягом п’яти календарних днів з дня отримання заяви про скасування реєстрації, довідки ЦСО про розпломбування РРО та реєстраційного посвідчення або прийняття рішення фіскального органу про скасування реєстрації РРО відповідним фахівцем територіального органу ДФС проводиться скасування реєстрації РРО шляхом внесення реєстраційного запису до інформаційної системи ДФС, яким надається суб’єкту господарювання довідка про скасування реєстрації, що засвідчує скасування реєстрації РРО.


У разі якщо скасування реєстрації РРО було здійснено за рішенням органу ДФС, копія довідки про скасування реєстрації направляється ЦСО, яким проводилося технічне обслуговування РРО.ЦСО, яке підключене до системи подання податкових документів в електронному вигляді, органом ДФС може бути надіслано повідомлення про скасування реєстрації РРО в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку.


Орган ДФС за місцем реєстрації РРО не пізніше одного місяця з дня виникнення підстав для скасування реєстрації РРО приймає рішення про скасування реєстрації РРО у разі, якщо суб’єктом господарювання не подано заяву про скасування реєстрації та такі підстави залишилися актуальними. У випадках, передбачених Порядком № 417, за місяць до настання строку орган ДФС за місцем реєстрації РРО попереджає суб’єкта господарювання про необхідність проведення процедури скасування реєстрації РРО.


Скасування реєстрації РРО проводиться органом ДФС не пізніше двох робочих днів з дня настання терміну виведення з експлуатації РРО.


ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м. Києві 

13.05.2015 11:21