>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

19.07.2018cal

19.07.2018

Пов’язані особи в публічних закупівлях: кого відхиляємо, а кого залишаємо?


Випадок 3. Учасники пов’язані між собою

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

18.07.2018

Уряд вніс зміни до Порядку подання фінансової звітності.


Документ приведено у відповідність до Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

#Поради_від_Радника


Чи можна тендерному комітетові засідати у вихідні дні (датувати протоколи вихідними)?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
17.07.2018cal

17.07.2018

Жертви змови на торгах: як поводитися?


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.07.2018cal

16.07.2018

Увага!


З 17 липня наберуть чинності зміни до Порядку нормативної оцінки земель населених пунктів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

Зовнішньоекономічні контракти

Нацбанк України повідомив, що відповідно до п.15 частини першої ст..15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму» фінансова операція із здійснення розрахунків за зовнішньоекономічним контрактом, що не передбачає фактичного постачання на митну територію України товарів, робіт і послуг, на суму, що дорівнює чи перевищує 150 000 грн., або дорівнює чи перевищує суму в іноземній валюті, еквівалентній 150 000 грн., підлягає обов’язковому фінансовому моніторингу.

При цьому зауважено, що такому моніторингу відповідно до вищезазначеного пункту підлягають фінансові операції із здійснення розрахунків за зовнішньоекономічними контрактами, якщо умовами договору (контракту) визначено, що надання послуг (наприклад, послуг у сфері науки, культури, мистецтва, освіти, розваг або інших подібних послуг, включаючи послуги організаторів діяльності у зазначених сферах; консультаційні, інженерні, інжинірингові, юридичні, бухгалтерські, аудиторські, послуги у сфері інформатизації, транспортно-експедиторські послуги), а також постачання товарів, робіт здійснюються за межами митної території України.

(Лист від 27.11.2012 №48-106/2714-11225)

ДПІ у Печерському районі м.Києва ДПС 

26.12.2012 15:21