>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

19.07.2018cal

19.07.2018

Пов’язані особи в публічних закупівлях: кого відхиляємо, а кого залишаємо?


Випадок 3. Учасники пов’язані між собою

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

18.07.2018

Уряд вніс зміни до Порядку подання фінансової звітності.


Документ приведено у відповідність до Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

#Поради_від_Радника


Чи можна тендерному комітетові засідати у вихідні дні (датувати протоколи вихідними)?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
17.07.2018cal

17.07.2018

Жертви змови на торгах: як поводитися?


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.07.2018cal

16.07.2018

Увага!


З 17 липня наберуть чинності зміни до Порядку нормативної оцінки земель населених пунктів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ ЛИСТ Щодо обкладення ПДФО дивідендів, нарахованих за 2010 рік

від 18.11.2011 р. № 5929/6/17-1115
Щодо обкладення ПДФО дивідендів, нарахованих за 2010 рік
Державна податкова служба України, згідно із ст. 52 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі - Кодекс), розглянула <...> лист щодо оподаткування податком на доходи фізичних осіб дивідендів, що були нараховані за 2010 рік, і повідомляє.
Відповідно до пп. 170.5.4 п. 170.5 ст. 170 Кодексу доходи у вигляді дивідендів остаточно оподатковуються під час їх виплати за їх рахунок.
Дивіденди, нараховані платнику податку емітентом корпоративних прав - резидентом, що є юридичною особою, оподатковуються за ставкою 5 %, крім дивідендів на користь фізичних осіб (у тому числі нерезидентів) за акціями або іншими корпоративними правами, які мають статус привілейованих або інший статус, що передбачає виплату фіксованого розміру дивідендів чи суми, яка є більшою за суму виплат, розраховану на будь-яку іншу акцію (корпоративне право), емітовану таким платником податку, які згідно із пп. 153.3.7 п. 153.3 ст. 153 ПКУ прирівнюються з метою оподаткування до виплати заробітної плати та оподатковуються за ставками 15 % та/або 17 %.
Відповідно до п. 1 ст. 2 розділу [19] Кодексу з 1 січня 2011 року втратив чинність Закон України від 22 травня 2003 року № 889-IV «Про податок з доходів фізичних осіб» <...>. При цьому п. 6 підрозділу 1 розділу XX ПКУ передбачено, що оподаткування доходів платника податку, нарахованих за наслідками податкових періодів до 1 січня 2011 року, здійснюється за ставками та згідно з нормами, що діяли до 1 січня 2011 року, незалежно від дати їх фактичної виплати (надання). Зазначена норма вступила в дію 06.08.2011 р.
Отже, враховуючи вищевикладене, починаючи з 06.08.2011 р. оподаткування доходів (дивідендів), що нараховуються (виплачуються) за періоди до 01.01.2011 р., здійснюється у відповідності до Закону України від 22.05.2003 р. № 889-IV «Про податок з доходів фізичних осіб» <...> за ставкою, визначеною п. 7.1 ст. 7, тобто 15 %.

Заступник Голови С. Лекарь
18.11.2011 16:42