>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

19.07.2018cal

19.07.2018

Пов’язані особи в публічних закупівлях: кого відхиляємо, а кого залишаємо?


Випадок 3. Учасники пов’язані між собою

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

18.07.2018

Уряд вніс зміни до Порядку подання фінансової звітності.


Документ приведено у відповідність до Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

#Поради_від_Радника


Чи можна тендерному комітетові засідати у вихідні дні (датувати протоколи вихідними)?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
17.07.2018cal

17.07.2018

Жертви змови на торгах: як поводитися?


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.07.2018cal

16.07.2018

Увага!


З 17 липня наберуть чинності зміни до Порядку нормативної оцінки земель населених пунктів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ ЛИСТ Про обкладення ПДВ туристичної діяльності

від 31.10.2011 р. № 2068/5/15-3416
Про обкладення ПДВ туристичної діяльності
Державна податкова служба України розглянула <...> лист <...> щодо наявності неузгоджень у податковому законодавстві в частині оподаткування податком на додану вартість туристичної та туроператорської діяльності і повідомляє.
Пунктом 207.5 статті 207 розділу V Податкового кодексу України (далі - Кодекс) в редакції, яка була діючою до внесення до неї змін Законом України від 07.07.2011 р. N 3609-VI <...> (далі - Закон N 3609), тобто до 06.08.2011 р., визначено наступне.
Базою оподаткування в разі проведення операції з постачання туристичної послуги туристичним оператором або туристичним агентом є вартість такої послуги (без урахування податку), яка дорівнює сумі винагороди (маржі) такого туристичного оператора (агента), тобто різниці між загальною сумою, що сплачується їх покупцем (без урахування податку), та фактичними витратами туристичного оператора з проведення оподатковуваних операцій з постачання товарів/послуг, вартість яких включається до вартості такої туристичної послуги, а для туристичних агентів - вартість туристичного ваучера (путівки), придбаного в туристичного оператора, крім туристичних агентів, які діють у цій операції як посередники.
Тобто даним пунктом визначався окремий порядок визначення бази оподаткування для:
• операції з постачання туристичної послуги туристичним оператором або туристичним агентом, і в цьому разі базою оподаткування визначалася вартість такої послуги (без урахування податку), яка дорівнює сумі винагороди (маржі) такого туристичного оператора (агента), тобто різниці між загальною сумою, що сплачується їх покупцем (без урахування податку), та фактичними витратами туристичного оператора з проведення оподатковуваних операцій з постачання товарів/послуг, вартість яких включається до вартості такої туристичної послуги;
• для туристичних агентів - базою оподаткування визначалася вартість туристичного ваучера (путівки), придбаного в туристичного оператора, крім туристичних агентів, які діють у цій операції як посередники.
Таким чином, норми цього пункту не поширювалися на туристичних агентів, які діють як посередники, а тому вони були зобов'язані застосовувати загальний порядок визначення бази оподаткування, а не встановлений статтею 207.
Зазначене і було роз'яснено шляхом надання відповідей на запитання платників податків, які було розміщено в Єдиній базі податкових знань на сайті ДПС України.
Законом N 3609, що набув чинності з 06.08.2011 р., статтю 207 розділу V Кодексу, якою визначається порядок оподаткування туристичної та туроператорської діяльності, викладено в новій редакції. Нова редакція статті 207 розділу V виключає неоднозначність її розуміння.
Податкові консультації, які були розміщені в Єдиній базі податкових знань 01.02.2011 р. та 18.03.2011 р. та були підготовлені з урахуванням вимог діючої на той час редакції статті 207 розділу V Кодексу, починаючи з 06.08.2011 р. не застосовуються.
<...>
Заступник Голови С. Лекарь
31.10.2011 16:31