Журнал 'Радник в сфері державних закупівель'2 — Нормативна база2 — ДПI iнформує2 — РУБРИКА «ЛИСТИ ДПС УКРАЇНИ»3
>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
       

Новини

23.01.2018

Президент підписав Закон про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі»

та деяких інших Законів України щодо здійснення моніторингу закупівель

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
23.01.2018
Читати всю статтю ...

Прозорість з наслідками, або Граблі «відкритої ціни»

випуск журналу № 1 (76) за січень 2018 року, стор. 34–37.

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
23.01.2018
Читати всю статтю ...

22.01.2018

Все, що потрібно знати про тендер: хто? як? коли?

SMART-регіони: лайфхаки у ProZorro м. Чернівці

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
22.01.2018
Читати всю статтю ...

Поради_від_Радника

Відкриті єдині державні реєстри:

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
22.01.2018
Читати всю статтю ...

Лист МЕРТУ № 3304-06/1900-06 від 17.01.2018

Щодо учасників нерезидентів

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
22.01.2018
Читати всю статтю ...

Про податкові декларації

З метою належного адміністрування податку на прибуток повідомляємо, що Державною податковою службою України разом з Міністерством фінансів України уніфіковано окремі форми податкових декларацій з податку на прибуток підприємств, які у відповідності з Указом Президента України від 08.04.2011 N 446 затверджено наступними наказами Міністерства фінансів України:
від 28.09.2011 N 1213 "Про затвердження форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємства" (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 20.10.2011 за N 1215/19953) (далі - Податкова декларація N 1213);
від 28.10.2011 N 1352 "Про затвердження форми Податкової декларації про результати спільної діяльності на території України без створення юридичної особи" (зареєстровано Міністерством юстиції України 11.11.2011 за N 1290/20028) (далі - Податкова декларація N 1352).
Відповідно до положень розділу II Податкового кодексу України (далі - Кодексу) до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності з податкового періоду, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення (абзац другий п. 46.6 ст. 46 Кодексу).
У зв'язку з чим платники податку починаючи зі звітного (податкового) періоду - I квартал 2012 року подають до органів державної податкової служби Податкову декларацію N 1213 та Податкову декларацію N 1352.
Відповідно втрачають чинність накази ДПА України від 28.02.2011 N 114 "Про затвердження форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємства" (зареєстровано Міністерством юстиції України 25.03.2011 за N 397/19135) та від 28.02.2011 N 113 "Про затвердження форми Податкової декларації про результати спільної діяльності на території України без створення юридичної особи та Порядку ведення обліку результатів спільної діяльності на території України без створення юридичної особи" (зареєстровано Міністерством юстиції України 29.03.2011 за N 412/19150), які подаються востаннє за звітний (податковий) період - II - IV квартали 2011 року.
Водночас зазначаємо, що з метою реалізації положень Закону України від 04.11.2011 N 4014 "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України (щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва)", яким, зокрема, доповнено п. 152.3 ст. 152 розділу III Кодексу в частині необхідності подання платниками податку до органу державної податкової служби разом з податковою декларацією переліку доходів та витрат платника податку у розрізі контрагентів - платників єдиного податку, до якого має бути включено операції, здійснені таким контрагентом, то на даний час ДПС України розроблено проект відповідного додатка до податкових декларацій, який узгоджується із зацікавленими міністерствами та відомствами, а також громадськими організаціями, та після чого відповідний наказ Міністерства фінансів України буде подано Міністерству юстиції України для державної реєстрації.
Головам Державних податкових адміністрацій в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі довести зазначене до платників податку та підпорядкованих органів державної податкової служби.

Заступник Голови А. П. Ігнатов
16.02.2012 18:19