>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

19.07.2018cal

19.07.2018

Пов’язані особи в публічних закупівлях: кого відхиляємо, а кого залишаємо?


Випадок 3. Учасники пов’язані між собою

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

18.07.2018

Уряд вніс зміни до Порядку подання фінансової звітності.


Документ приведено у відповідність до Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

#Поради_від_Радника


Чи можна тендерному комітетові засідати у вихідні дні (датувати протоколи вихідними)?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
17.07.2018cal

17.07.2018

Жертви змови на торгах: як поводитися?


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.07.2018cal

16.07.2018

Увага!


З 17 липня наберуть чинності зміни до Порядку нормативної оцінки земель населених пунктів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

Щодо порядку оподаткування податком на додану вартість послуг, пов'язаних з транзитними перевезеннями вантажів через територію України

Державна податкова служба України розглянула лист Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України від 17.11.2011 р. N 2/8/637п щодо порядку оподаткування податком на додану вартість послуг, пов'язаних з транзитними перевезеннями вантажів через територію України, та повідомляє.
Відповідно до пункту 197.8 статті 197 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. N 2735-VI (далі - Кодекс) звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з постачання послуг з перевезення (переміщення) пасажирів та вантажів транзитом через митну територію України, а також з постачання послуг, пов'язаних із таким перевезенням (переміщенням).
При цьому, у разі здійснення транзитного перевезення вантажу, власником якого є нерезидент, за договорами, укладеними між експедитором (резидентом) та таким вантажовласником (нерезидентом), з метою оподаткування ПДВ необхідно враховувати таке:
1. Послуги перевізника (резидента), що безпосередньо виконує транзитне перевезення вантажу за зазначеними договорами, відповідно до пункту 197.8 статті 197 Кодексу звільняються від оподаткування податком на додану вартість (за наявності належним чином оформлених документів на таке транзитне перевезення). На ці операції виписується податкова накладна, в якій обсяги постачання зазначаються в графі 11 "Звільнення від ПДВ".
2. Відповідно до підпункту "б" пункту 185.1 статті 185 Кодексу податком на додану вартість оподатковуються послуги, місце постачання яких розташоване на митній території України. При цьому, відповідно до підпункту "ж" пункту 186.3 статті 186 Кодексу місцем постачання транспортно-експедиторських послуг вважається місце, в якому отримувач послуг зареєстрований як суб'єкт господарювання. Тому операції з надання експедитором (резидентом) транспортно-експедиційних послуг вантажовласнику (нерезиденту) не оподатковуються ПДВ. При здійсненні даних операцій податкова накладна не виписується.

Заступник Голови А. Ігнатов
16.02.2012 18:09