>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

17.10.2018cal

17.10.2018

#Поради_від_Радника


Закупівля постачання та розподілу електричної енергії. Чи потрібно встановлювати кваліфікаційні критерії?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.10.2018cal

16.10.2018

Підсумки семінару для замовників на тему:


 Купуємо електричну енергію по-новому: від переговорної процедури до відкритих торгів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
10.10.2018cal

10.10.2018

Лист МЕРТУ № 3304-04/44053-06 від 08.10.2018


Щодо застосування нецінових критеріїв оцінки

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
04.10.2018 13:00   Олена
Замовником було оприлюднено тендерний договір. Після публікації виявилось, що кошторисна документація належить до іншого договору. Підскажіть, будь ласка, як Замовнику виправити ситуацію із збереженням договору та яка послідовність дій Замовника в такому випадку ?
Ответ: Доброго дня! Відповідно до статті 10 Закону України “Про публічні закупівлі” договір про закупівлю розміщується протягом двох днів з дня його укладення та є незворотньою дією. Відповідно до статті 11 Закону рішення тендерного комітету або уповноваженої особи оформлюється протоколом. Таким чином радимо зробити протокол засідання в якому описати зазначену Вами ситуацію та розмістити правильну редакцію кошторисної докуметації разом з протоколом, як зміни до договору. Детальніше про випаравлення помилок тендерного комітету в розміщеній інформації Ви можете прочитати в статті «Чи має право тендерний комітет або уповноважена особа на помилку?» Журнал № 7 (82) за липень 2018 стор. 23 -25