>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

18.10.2018cal

18.10.2018

Верховна рада України сьогодні, 18 жовтня, у другому читанні прийняла Кодекс з процедур банкрутства. 


 Документ підтримали 237 народних депутатів.   

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
17.10.2018cal

17.10.2018

#Поради_від_Радника


Закупівля постачання та розподілу електричної енергії. Чи потрібно встановлювати кваліфікаційні критерії?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.10.2018cal

16.10.2018

Підсумки семінару для замовників на тему:


 Купуємо електричну енергію по-новому: від переговорної процедури до відкритих торгів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
09.08.2018 12:55   Олена
Доброго дня. Підскажіть, будь-ласка, наш Комунальний заклад (лікарню) реорганізовують в Комунальне некомерційне підприємство. Комунальне некомерційне підприємство буде створене у вересні 2018 року і буде правонаступником. Тому нам необхідно буде розірвати тендерні договори (оскільки наразі відсутня технічна реалізація продовження/завершення закупівлі та розміщення інформації відповідно до статті 10 Закону в електронній системі публічних закупівель правонаступником замовника). Чи правильно ми розуміємо наступне: 1). Комунальне некомерційне підприємство створює свій тендерний комітет 2). Комунальне некомерційне підприємство затверджує свій річний план, і при плануванні закупівель враховує лише його кошти затверджені на вересень-грудень 18 року. Дякуємо
Ответ: Доброго дня! Нова юридична особа, яка є замовником у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), повинна проводити закупівлі із дотриманням вимог цього Закону.Як зазначено у листі Мінекономрозвитку «Щодо правонаступництва та новостворених юридичних осіб» вих. № 3304-04/12631-07 від 23.03.2018 (делальніше – увипуску журналу № 4 (79) за квітень 2018 року на стор. 44-45): «планувати потребу новоствореної юридичної особи-замовника у відповідних товарах, роботах чи послугах, зважаючи на вартісні межі предмета закупівлі та строки для проведення відповідних процедур закупівель, необхідно завчасно, оскільки Закон не встановлює виключень щодо здійснення закупівель без застосування вимог цього Закону новоствореними юридичними особами-замовниками.» Таким чином, нова юридична особа для організації та проведення процедур закупівель створює новий тендерний комітет та відповідно заверджує новий річний план/додаток додаток до нього. Увага! Передплату на 2019 рік відкрито! Оплативши журнал до 28.09.2018 року на весь 2019 рік, ви отримаєте в 2019 році дві версії журналу (друкований за 2019 рік та доступ до електронної версій з 2011-го по 2019-й рік включно).