>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

15.08.2018cal

15.08.2018

Мінекономрозвитку оприлюднило лист рекомендаційного характеру


 від 07.08.2018 № 3304-04/33947-06 щодо відмови учаснику в участі у процедурі закупівлі  

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
14.08.2018cal

14.08.2018

#Поради_від_Радника


Заборона здійснення державних закупівель як санкція.

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
14.08.2018cal

Отримання позивачем індивідуальної податкової консультації


зміст якої відповідає нормам чинного законодавства

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
13.08.2018cal

13.08.2018

Підсумки навчання 9-10 серпня м. Одеса


 "Прозорі закупівлі: від рішень Антимонопольного до судової практики та моніторингу”

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
07.08.2018 15:39   Ірина
Доброго дня, підкажіть будь ласка, чи потрібно оприлюднювати Звіт про укладений договір, якщо сума цього договору менша за 50 тис., але послідуючі ( по інших об"єкта в тогож постачальника послуг) можуть бути на суму як меншу за 50 тис., так і більшу за 50 тис. Н-д: послуги на обробку деревини протипожежними сумішами: 1 договір на суму 23 тис., по дитсадку №1; 2 договір на суму 40 тис., по дитсадку №2; 3 договір - на 60 тис. по школі. На який з цих договорів треба оприлюднювати Звіт??? На третій (бо сума перевищує 50тис.)чи на всі (бо в сумі всі разом дають більше 50тис. і є всі з одним постачальником) ??? Завчасно дякую.
Ответ: Добрий день! Відповідно до вимог ч.1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники обов’язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. Тобто в Законі мова йде саме про вартість предмету закупівлі. З Вашого питання випливає, що Вами очікується здійснення закупівель за відповідним кодом ДК 021:2015 і очікувана вартість предмета закупівлі перевищує 50 тис. грн. Отже, незважаючи на те, що закупівля за цим предметом здійснюватиметься не відразу, а за кількома договорами, рекомендуємо оприлюднювати звіт про укладені договори починаючи з першого укладеного договору. Відповідно до статті 4 Закону закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження. Таким чином, кожну закупівлю необхідно попередньо відображати у додатку до річного плану. Детальніше з питанням звітування про укладені договори можливо ознайомитись у випуску журналу № 8 (59) за серпень 2016 року на стор. 8 – 13 та у випуску журналу № 8 (71) за серпень 2017 року на стор. 37–40.