>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

18.10.2018cal

18.10.2018

Верховна рада України сьогодні, 18 жовтня, у другому читанні прийняла Кодекс з процедур банкрутства. 


 Документ підтримали 237 народних депутатів.   

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
17.10.2018cal

17.10.2018

#Поради_від_Радника


Закупівля постачання та розподілу електричної енергії. Чи потрібно встановлювати кваліфікаційні критерії?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.10.2018cal

16.10.2018

Підсумки семінару для замовників на тему:


 Купуємо електричну енергію по-новому: від переговорної процедури до відкритих торгів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
01.08.2018 11:31   Олена
Доброго дня. Підскажіть, будь-ласка, наш Комунальний заклад (лікарню) реорганізовують в Комунальне некомерційне підприємство. Комунальне некомерційне підприємство буде правонаступником. Як нам проводити закупівлі в такому випадку: 1). Заново створювати річний план закупівель, чи продовжувати попередній? 2). Частину коштів підприємство отримуватиме з місцевого бюджету. Платні послуги і добровільні кошти надходитимуть на особистий рахунок підприємства, обсягів цих коштів ми не можемо точно спланувати. Чи при здійсненні закупівель за рахунок цих коштів потрібно складати річний план і проводити процедури? Дякуємо
Ответ: Добрий день! По першому питанню. В березні 2018 року МЕРТУ було надано роз’яснення щодо правонаступництва в публічних закупівлях (лист № 3304-04/12631-07 від 23.03.2018 детальніше журнал № 4 (79) за квітень 2018 на стор. 44-45). В цьому листі МЕРТУ зазначило наступне. Правонаступник замовника може вчиняти дії як щодо завершення процедур закупівель, розпочатих юридичною особою, яка припиняється в результаті реорганізації, так і у випадку виконання укладеного такою юридичною особою договору про закупівлю, за умови, що правонаступництво стосовно передачі прав та обов’язків особи, що припиняється (у тому числі за договором про закупівлю), оформлено в установленому законодавством порядку. При цьому в разі реорганізації юридичної особи учасника нова юридична особа, яка є правонаступником попередньої, до якої переходять права та обов’язки, може вчиняти дії з виконання укладеного договору про закупівлю У разі утворення нової юридичної особи або юридичної особи в результаті реорганізації, яка є замовником у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), закупівлі даний суб’єкт має здійснювати із дотриманням вимог цього Закону Планувати потребу такої юридичної особи-замовника у відповідних товарах, роботах чи послугах, зважаючи на вартісні межі предмета закупівлі та строки для проведення відповідних процедур закупівель, необхідно завчасно, оскільки Закон не встановлює виключень щодо здійснення закупівель без застосування вимог цього Закону новоствореними юридичними особами-замовниками. Але зверніть увагу, що відповідно до листа ДП «ПРОЗОРРО» від 16.03.2018 № 206/666/06 наразі відсутня технічна реалізація продовження/завершення закупівлі та розміщення інформації відповідно до статті 10 Закону в електронній системі публічних закупівель правонаступником замовника. Таким чином, утворена в результаті реорганізації юридична особа здійснюватиме нові закупівлі відповідно до свого власного річного плану закупівель. По другому питанню. Замовник у розумінні Закону здійснює всі закупівлі за Законом про публічні закупівлі незалежно від джерела походження коштів. Єдине виключення в Законі щодо джерела походження визначено в статті 6 Закону, яка передбачає інші порядок закупівель, якщо вони здійснюються в рамках міжнародних договорів згоду на обов’язковість якого надано Верховною Радою України. Ознайомитись з листом МЕРТУ та коментарями редакції журналу можна у випуску журналу № 4(79) за квітень 2018 року на стор. 44-45. Увага! Передплату на 2019 рік відкрито! Оплативши журнал до 28.09.2018 року на весь 2019 рік, ви отримаєте в 2019 році дві версії журналу (друкований за 2019 рік та доступ до електронної версій з 2011-го по 2019-й рік включно).