>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

23.07.2018cal

23.07.2018

#Поради_від_Радника


Нагадаємо замовникам, що згідно частини 3 статті 17 Закону про публічні закупівлі замовник не вимагає документального підтвердження інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
23.07.2018cal

Нагадуємо


про зустріч ПоРадника  в цю середу 25.07.2018.

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
23.07.2018cal

Уряд посилив контроль за імпортом харчових продуктів


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
23.07.2018cal

Уряд спростив ведення господарської діяльності


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
19.07.2018cal

19.07.2018

Пов’язані особи в публічних закупівлях: кого відхиляємо, а кого залишаємо?


Випадок 3. Учасники пов’язані між собою

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
11.07.2018 09:47   Ніна
Чи потрібно організації монополісту оприлюднювати звіт про виконання договору у разі здійснення закупівель товарів без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлді перевищує 50 тис.грн. та є меншою 1 млн.грн.І нами оприлюднюється звіт про укладені договори. Чи звіт про виконання договору оприлюднюється тільки у випадках здійснення закупівель передбачених в статті 12 Закону України "Про публічні закупівлі"?
Ответ: Доброго дня! Відповідно до ч.2 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі» у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники обов’язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. Аналіз норм чинного законодавства з публічних закупівель дає змогу встановити, що Законом про публічні закупівлі не встановлюється вимоги щодо оприлюднення звіту про виконання договору по закупівлям за результатами яких було оприлюднено звіт про укладені договори. Так, згідно ч.1 ст.10 Закону про публічні закупівлю на замовника покладено обов’язок оприлюднення звіту про виконання договору. Слід звернути увагу на те, що в Законі не уточнюється якого договору: договору про закупівлю чи іншого договору. Разом з тим системний аналіз Закону про публічні закупівлі дає можливість встановити наступне. Відповідно до п.11 ч.1 ст.8 Закону про публічні закупівлі на Уповноважений орган (МЕРТУ) покладено функції з розроблення та затвердження зокрема звіту про виконання договору про закупівлю. На виконання вимоги Закону МЕРТУ було видано наказ від 22.03.2016 №490 згідно якого затверджено форму звіту про виконання договору про закупівлю. Зважаючи на зазначене та те, що форми звіту про виконання договорів за результатами закупівель яких оприлюднено звіт про укладений договір не передбачено, обов’язку в його оприлюдненні не виникає. Детальніше з листом МЕРТУ з цього питання можна ознайомитися в Журналі №1 (64) за січень 2017 року на стор. 31. Запрошуємо поєднати корисне з відпочинком! Навчаємось та відпочиваємо разом з редакцією журналу «Радник в сфері державних закупівель» 9-го та 10-го серпня. На Вас чекає: новий план дводенного навчання, розгляд практики, рішень Антимонопольного та судових рішень; проживання в готелі з 9 – 11 серпня; кава – перерви, смачні обіди, та сніданки; зручне розташування готелю в 10 хвилинах їзди до знаменитих Потьомкінських сходів, Оперного театру та вулиці Дерибасівській. Пляж Лузанівка знаходиться в 6 км від готелю. Детальніше http://radnuk.com.ua/Obuchenie/customer/odesa/