>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

23.07.2018cal

23.07.2018

#Поради_від_Радника


Нагадаємо замовникам, що згідно частини 3 статті 17 Закону про публічні закупівлі замовник не вимагає документального підтвердження інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
23.07.2018cal

Нагадуємо


про зустріч ПоРадника  в цю середу 25.07.2018.

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
23.07.2018cal

Уряд посилив контроль за імпортом харчових продуктів


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
23.07.2018cal

Уряд спростив ведення господарської діяльності


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
19.07.2018cal

19.07.2018

Пов’язані особи в публічних закупівлях: кого відхиляємо, а кого залишаємо?


Випадок 3. Учасники пов’язані між собою

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
07.07.2018 13:23   Театр драми і комедії на лівому березі Дніпра
Доброго дня. Підскажіть будь-ласка, чи потрібно театру здійснювати закупівлю (тендер/переговорну процедуру) на надання агентських послуг, відповідно до яких Агент зобов’язувався надавати Театру послуги з розповсюдження від імені, під контролем і в інтересах Театру погоджені сторонами театральні квитки, які розміщенні в системі розповсюдження квитків "Maestro Ticket System"? Вартість послуг (агентська винагорода) складає узгоджений між сторонами відсоток від сукупної номінальної вартості квитків, та становить більше 200 тис. грн. на рік?
Ответ: Добрий день! Замовник, який є замовником відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) проводить всі закупівлі з урахуванням вимог Закону крім випадків визначених в Законі. В ч.3 ст. 2 Закону визначені предмети закупівлі, на закупівлю яких дія Закон не розповсюджується. Проте вказана у Вашому питанні послуга у цьому переліку відсутня. Враховуючи, що очікувана вартість послуги перевищує пороги визначені в ч.1 ст. 2 Закону, її закупівлю необхідно проводити за однією з процедур, передбачених в ст. 12 Закону: відкриті торги, переговорна процедура, конкурентний діалог. Але звертаємо увагу, що застосування переговорної процедури допускається як виняток виключно у випадках, передбачених в ч.2 ст. 35 Закону. Запрошуємо поєднати корисне з відпочинком! Навчаємось та відпочиваємо разом з редакцією журналу «Радник в сферідержавних закупівель» 9-го та 10-го серпня. На Вас чекає: новий план дводенногонавчання, розгляд практики, рішень Антимонопольного та судових рішень; проживання в готелі з 9 – 11 серпня; кава – перерви, смачніобіди, та сніданки; зручнерозташуванняготелю в 10 хвилинах їзди до знаменитих Потьомкінських сходів, Оперного театру та вулиці Дерибасівській. Пляж Лузанівка знаходиться в 6 км від готелю. Детальніше http://radnuk.com.ua/Obuchenie/customer/odesa/