>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

23.07.2018cal

23.07.2018

#Поради_від_Радника


Нагадаємо замовникам, що згідно частини 3 статті 17 Закону про публічні закупівлі замовник не вимагає документального підтвердження інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
23.07.2018cal

Нагадуємо


про зустріч ПоРадника  в цю середу 25.07.2018.

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
23.07.2018cal

Уряд посилив контроль за імпортом харчових продуктів


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
23.07.2018cal

Уряд спростив ведення господарської діяльності


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
19.07.2018cal

19.07.2018

Пов’язані особи в публічних закупівлях: кого відхиляємо, а кого залишаємо?


Випадок 3. Учасники пов’язані між собою

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
06.07.2018 14:13   Борис
Доброго дня! Наша організація проводить закупівлі через ЕСЗ, для цього у 2016 році були виготовлені ЕЦП для членів тендерного комітету, так як ми є органом місцевого самоврядування, то АЦСК органів юстиції ЕЦП нам виготовив безкоштовно. У цьому році термін дії ЕЦП закінчується і нам необхідно робити нові ЕЦП. В АЦСК органів юстиції нам сказали що потрібно замовляти токени та генерувати ключі за певну плату. Чи є обов'язковим наявність захищених носіїв інформації (токенів)? Чи можливо зробити ЕЦП безкоштовно для органів місцевого самоврядування?
Ответ: Добрий день! Відповідно до вимог п. 2 Порядку застосування електронного цифрового підпису органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями державної форми власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.2004 № 1452 (зі змінами) з 17.08.2017 установа застосовує електронний цифровий підпис лише за умови використання надійних засобів електронного цифрового підпису, що повинне бути підтверджено сертифікатом відповідності або позитивним експертним висновком за результатами державної експертизи у сфері криптографічного захисту інформації, отриманим на ці засоби від Адміністрації Держспецзв'язку, та наявності посилених сертифікатів відкритих ключів у своїх працівників - підписувачів. Для вчинення правочинів, надання адміністративних та інших послуг в електронній формі, здійснення інформаційного обміну з іншими юридичними особами установи використовують виключно захищені носії з урахуванням вимог, передбачених абзацом першим цього пункту. Відповідно до п.5 цього Порядку Установа отримує на договірних засадах послуги електронного цифрового підпису від акредитованих центрів сертифікації ключів. Один і той самий відкритий ключ підписувача повинен бути засвідчений лише в одному акредитованому центрі сертифікації ключів. Приписів щодо безкоштовного отримання цих послуг зазначений Порядок не містить. Запрошуємо поєднати корисне з відпочинком! Навчаємось та відпочиваємо разом з редакцією журналу «Радник в сферідержавних закупівель» 9-го та 10-го серпня. На Вас чекає: новий план дводенногонавчання, розгляд практики, рішень Антимонопольного та судових рішень; проживання в готелі з 9 – 11 серпня; кава – перерви, смачніобіди, та сніданки; зручнерозташуванняготелю в 10 хвилинах їзди до знаменитих Потьомкінських сходів, Оперного театру та вулиці Дерибасівській. Пляж Лузанівка знаходиться в 6 км від готелю. Детальніше http://radnuk.com.ua/Obuchenie/customer/odesa/