>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

23.06.2018cal

23.06.2018

УВАГА!


безкоштовна телефонна гаряча лінія буде працювати у суботу 23 червня з 10:00 по 12:00

Рейтинг: 0
Комментарии: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.06.2018cal

20.06.2018

#Поради_від_Радника


Чи правомірна дія замовника, якщо прийняття рішення про намір укласти договір і оприлюднення цього рішення відбувається в один і той же день?

Рейтинг: 0
Комментарии: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.06.2018cal

Нагадуємо


з 01.07.2018 доступ до Реєстрів Мін’юсту буде можливим виключно з використанням захищених носіїв особистих ключів ЕЦП

Рейтинг: 0
Комментарии: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.06.2018cal

Проведення позапланових технічних робіт


Єдиних та Державних реєстрів

Рейтинг: 0
Комментарии: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
12.06.2018 09:33   Анна
Доброго дня! Згідно ст.17 Закону України «Про публічні закупівлі»: «Переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженного органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2,3,5,6 і 8 частини першої. Якщо Переможець завантажує документи в електронну систему на шостий чи сьомий день то які наші дії? Ми повинні відхилити пропозицію та розглядати наступного учасника? Якщо в тендерній документації прописано документальне підтвердження (Переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 5, 6 частини першої та частиною другою статті 17 Закону, а також заповнену за результатами аукціону форму тендерної пропозиції. Вказані документи надаються за адресою: ...), то Переможець обов'язково повинен передати в паперовому вигляді документи?
Ответ: Доброго дня! Згідно ч.3 ст.17 Закону про публічні закупівлі переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої цієї статті. При цьому документальне підтвердження переможцем інформації по п.3 та п.8 ч.1 ст.17 Закону Замовник не вимагає зважаючи на те, що відповідна інформація міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним.У випадку завантаження документів учасником-переможцем по ч.1 ст.17 Закону про публічні закупівлі не у встановлений законодавством та тендерною документацією строк, тендерна пропозиція такого учасника підлягає відхиленню відповідно до п.2 ч.1 ст.30 Закону про публічні закупівлі та замовник повинен перейти до розгляду тендерної пропозиції наступного учасника. У випадку встановлення замовником вимоги надання документального підтвердження відсутності підстав, визначених пунктами 5, 6 частини першої та частиною другою статті 17 Закону в паперовій формі, дані документи повинні бути отримані замовником протягом 5 днів з дня оприлюднення повідомлення про намір укласти договір. У випадку несвоєчасного отримання документального підтвердження у паперовій формі це також є підставою для відхилення тендерної пропозиції учасника відповідно до п.2 ч.1 ст.30 Закону про публічні закупівлі. Щодо надання заповненої за результатами аукціону форми тендерної пропозиції, то слід зазначити, що вона також повинна бути надана у встановлений строк, проте порушення цього строку або не надання цього документа не є підставою для відхилення тендерної пропозиції зважаючи на те, що даний документ не є частиною тендерної пропозиції та відсутні підстави для відхилення передбачені ст.30 Закону про публічні закупівлі. Акція - «Зберіть усю колекцію електронних журналів «Радник в сфері державних закупівель»». Оформивши доступ до програми «Радник – Інфо» на весь 2018 рік за 1800 грн та отримай усі попередні електронні номери з 2011 року у подарунок. Детальніше за номером (044) 451-85-71.