>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

17.10.2018cal

17.10.2018

#Поради_від_Радника


Закупівля постачання та розподілу електричної енергії. Чи потрібно встановлювати кваліфікаційні критерії?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.10.2018cal

16.10.2018

Підсумки семінару для замовників на тему:


 Купуємо електричну енергію по-новому: від переговорної процедури до відкритих торгів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
10.10.2018cal

10.10.2018

Лист МЕРТУ № 3304-04/44053-06 від 08.10.2018


Щодо застосування нецінових критеріїв оцінки

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
11.06.2018 12:19   Карина
Добрий день!Ми бюджетна організація. Міськім бюджетом виділені кошти (1,6 млн.грн.) на розробку проектно-кошторисної документаціїї на реконструкцію трьох окремих адміністративних будівель. Питання: чи можемо ми провести пряму закупівлю (укласти три договори) на розробку ПКД та оприлюднити звіт про укладені договори за кожним об'єктом будівництва чи повинні проводити відкриті торги?
Ответ: Доброго дня. Відповідно до п.22 ч.1 ст.1 Закону про публічні закупівлі роботи - проектування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об’єктів і споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування в будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, у тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- і супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт. Зважаючи, що визначення проектування відноситься до самостійної закупівлі, то у випадку здійснення закупівлі проектування по одному об’єкту на загальну вартість, що є меншою 1,5 млн. грн. ця закупівля є допороговою і замовник має право провести закупівлю в системі Прозоро згідно наказу № 35 ДП “Прозоро” або укласти прямий договір та оприлюднити звіт про укладені договори. На поставлене запитання неможливо надати пряму відповідь, оскільки не можливо визначити, що є об’єктом: кожна окрема будівля чи комплекс будівель. У випадку, якщо три будівлі віднесено до комплексу будівель, то закупівля розробки ПКД повинна буди здійснена в цілому однією закупівлею для всіх трьох об’єктів і зважаючи на очікувану вартість (1,6 млн. грн) необхідно провести торги. Якщо ж кожна адміністративна будівля є окремим об’єктом, то закупівля здійснюється по кожній будівлі окремо і у тому випадку якщо по кожній будівлі вартість закупівлі розробки ПКД є меншою 1,5 млн. трн., то замовник має право укласти прямий договір та оприлюднити звіт про укладені договори. Додаткову інформацію можна отримати на сторінках 35-37 журналу “Радник в сфері державних закупівель № 1(64) січень 2017. Редакція журналу «Радник в сферідержавних закупівель» запрошує Вас прийняти участь у навчаннях та семінарах-тренінгах для учасників та замовників за новимзаконодавством в системіProZorro. З розкладом занять та більш детальною інформацією про те, як зареєструватись на навчання, Ви можете ознайомитися у рубрицінашогоофіційного сайту, яка маєназву «Навчання/семінари» за посиланнямhttp://radnuk.com.ua/Obuchenie, або за номером телефону (044) 451-85-71. У вартістьучасті включено: роздатковийматеріал, конференц-набір, бізнес-ланч, видачасертифікатів про навчання.