>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

17.10.2018cal

17.10.2018

#Поради_від_Радника


Закупівля постачання та розподілу електричної енергії. Чи потрібно встановлювати кваліфікаційні критерії?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.10.2018cal

16.10.2018

Підсумки семінару для замовників на тему:


 Купуємо електричну енергію по-новому: від переговорної процедури до відкритих торгів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
10.10.2018cal

10.10.2018

Лист МЕРТУ № 3304-04/44053-06 від 08.10.2018


Щодо застосування нецінових критеріїв оцінки

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
11.06.2018 09:18   Аліна
Добрий день! На капітальний ремонт дороги згідно кошторису необхідно 2 млн. грн., виділено лище 1 млн. 1000 грн., що робити в цій ситуації, чи потрібно оголошувати торги, якщо так, то які?
Ответ: Доброго дня. Закупівля капітального ремонту відноситься до робіт. Відповідно до п.22 ч.1 ст.1 Закону про публічні закупівлі роботи - проектування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об’єктів і споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування в будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, у тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- і супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт. Згідно листа МЕРТУ від 25.11.2016 № 3302-01/38216-06 при визначенні очікуваної вартості предмета закупівлі робіт замовники повинні керуватися даними кошторису (кошторисного розрахунку) на весь об’єкт будівництва. Отже Вам необхідно оголосити відкриті торги. В тендерній документації та проекті договору про закупівлю необхідно зазначити про те, що для проведення будівництва на дату проведення процедури закупівлі виділено 1,1 млн. грн.Крім того в проекті договору про закупівлю необхідно зазначити, що проведення будівництва на суму, що перевищує 1,1 млн. грн здійснюється при затвердженні необхідних видатків. При укладення договору також рекомендуємо розділити договірну ціну на ту, що виконуватиметься в межах 1,1 млн. грн і ту, що перевищуватиме. Додаткову інформацію можна отримати на сторінках 28-30журналу “Радник в сфері державних закупівель № 8(71) серпень 2017. Акція - «Зберіть усю колекцію електронних журналів «Радник в сфері державних закупівель»». Оформивши доступ до програми «Радник – Інфо» на весь 2018 рік за 1800 грн та отримай усі попередні електронні номери з 2011 року у подарунок. Детальніше за номером (044) 451-85-71.