>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

23.06.2018cal

23.06.2018

УВАГА!


безкоштовна телефонна гаряча лінія буде працювати у суботу 23 червня з 10:00 по 12:00

Рейтинг: 0
Комментарии: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.06.2018cal

20.06.2018

#Поради_від_Радника


Чи правомірна дія замовника, якщо прийняття рішення про намір укласти договір і оприлюднення цього рішення відбувається в один і той же день?

Рейтинг: 0
Комментарии: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.06.2018cal

Нагадуємо


з 01.07.2018 доступ до Реєстрів Мін’юсту буде можливим виключно з використанням захищених носіїв особистих ключів ЕЦП

Рейтинг: 0
Комментарии: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.06.2018cal

Проведення позапланових технічних робіт


Єдиних та Державних реєстрів

Рейтинг: 0
Комментарии: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
08.06.2018 15:07   Світлана
Доброго дня! В пропозиції учасника в технічній частині - в локальному кошторисі допущена арифметична помилка. В тендерній документації замовника наведено вичерпний перелік формальних помилок, в якому арифметична помилка не зазначена. Чи зобов’язаний замовник відхилити зазначену пропозицію, як таку, що не відповідає умовам тендерної документації?
Ответ: Доброго дня. Відповідно до ч.3 ст. 22 Закону про публічні закупівлі тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. Тендерна документація може містити опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок, допущення яких учасниками не призведе до відхилення їх пропозицій. Формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст пропозиції, а саме – технічні помилки та описки. Як вбачається з запиту здійснена учасником помилка не може бути віднесена до формальних помилок оскільки вона не пов’язана з оформленням тендерної пропозиції. Дана помилка відноситься до змісту тендерної пропозиції, що є підставою для її відхилення на підставі п.4 ч.1 ст.30 Закону про публічні закупівлі: тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації. Додаткову інформацію можна отримати на сторінках 25-29журналу “Радник в сфері державних закупівель № 6(69) червень 2017. Редакція журналу «Радник в сферідержавних закупівель» запрошує Вас прийняти участь у навчаннях та семінарах-тренінгах для учасників та замовників за новимзаконодавством в системіProZorro. З розкладом занять та більш детальною інформацієюпро те, як зареєструватись на навчання, Ви можете ознайомитися у рубрицінашогоофіційного сайту, яка маєназву «Навчання/семінари» за посиланнямhttp://radnuk.com.ua/Obuchenie, або за номером телефону (044) 451-85-71. У вартістьучасті включено: роздатковийматеріал, конференц-набір, бізнес-ланч, видачасертифікатів про навчання.