>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

23.06.2018cal

23.06.2018

УВАГА!


безкоштовна телефонна гаряча лінія буде працювати у суботу 23 червня з 10:00 по 12:00

Рейтинг: 0
Комментарии: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.06.2018cal

20.06.2018

#Поради_від_Радника


Чи правомірна дія замовника, якщо прийняття рішення про намір укласти договір і оприлюднення цього рішення відбувається в один і той же день?

Рейтинг: 0
Комментарии: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.06.2018cal

Нагадуємо


з 01.07.2018 доступ до Реєстрів Мін’юсту буде можливим виключно з використанням захищених носіїв особистих ключів ЕЦП

Рейтинг: 0
Комментарии: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.06.2018cal

Проведення позапланових технічних робіт


Єдиних та Державних реєстрів

Рейтинг: 0
Комментарии: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
07.06.2018 11:58   Ірина
Якщо строк дії договору закінчується 31.12.2018 року, а станом на 20.05.2018 року зобов'язання по договору вже виконані. Чи можна робити звіт про виконання договору, не чекаючи 31.12.2018 року, якщо з моменту виконання договору пройшло більше 3-х днів?
Ответ: Доброго дня. Відповідно до ч.1 ст.10 Закону про публічні закупівлі замовник повинен оприлюднити звіт про виконання договору протягом трьох днів з дня закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання. При цьому Законом не встановлено після якої події повинен бути оприлюднений цей звіт. Отже у випадку настання однієї з подій (закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання) замовник повинен протягом трьох календарних днів оприлюднити звіт про виконання договору. При цьому слід звернути увагу, що відповідно до ч.7 ст.180 ГК України строком дії господарського договору є час, впродовж якого існують господарські зобов’язання сторін, що виникли на основі цього договору.Відповідно до чч.1, 2 ст.509 ЦК України зобов’язанням є правовідношення, в якому одна сторона зобов’язана вчинити на користь другої певну дію або утриматися від певної дії, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов’язку. Зобов’язання виникають із підстав, установлених ст.11 ЦК.За змістом ст.11 ЦК, підставами для виникнення зобов’язань можуть бути різні юридичні факти, зокрема зобов’язання можуть виникати з договорів. Згідно з ч.1 ст.530 ЦК, якщо в зобов’язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню в цей строк (термін). В той же час закінчення строку дії договору не припиняє невиконаного зобов'язання між сторонами. Отже замовник має право оприлюднити звіт про виконання договору після закінчення строку дії договору, виконання договору або після його розірвання. При цьому не рекомендуємо оприлюднювати звіт про виконання договору у випадку коли строк дії договору закінчився, а зобов’язання не виконано в повному обсязі. Детальнішу інформацію щодо розміщення звіту про виконання Ви можете прочитати в Журналі № 12 (75) за грудень 2017 на стор. 14-23. Акція - «Зберіть усю колекцію електронних журналів «Радник в сфері державних закупівель»». Оформивши доступ до програми «Радник – Інфо» на весь 2018 рік за 1800 грн та отримай усі попередні електронні номери з 2011 року у подарунок. Детальніше за номером (044) 451-85-71.