>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

23.07.2018cal

23.07.2018

#Поради_від_Радника


Нагадаємо замовникам, що згідно частини 3 статті 17 Закону про публічні закупівлі замовник не вимагає документального підтвердження інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
23.07.2018cal

Нагадуємо


про зустріч ПоРадника  в цю середу 25.07.2018.

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
23.07.2018cal

Уряд посилив контроль за імпортом харчових продуктів


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
23.07.2018cal

Уряд спростив ведення господарської діяльності


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
19.07.2018cal

19.07.2018

Пов’язані особи в публічних закупівлях: кого відхиляємо, а кого залишаємо?


Випадок 3. Учасники пов’язані між собою

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
29.05.2018 09:35   Татьяна
Доброго дня! Допоможіть будь-ласка в наступному питанні: Бориспільською міською радою було виділено кошти виконавчому комітету, як головному розпоряднику бюджетних коштів (Замовник), на придбання цифрової мамографічної системи. За результатами проведеної процедури було укладено договір з чітко визначеним місцем поставки, встановлення та введення в експлуатацію товару. Але на сьогодні виникла проблема з оформленням ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики за вказаною адресою в договорі. Підкажіть чи має право Замовник внести зміни в договір в частині, що стосується місця поставки, встановлення та введення в експлуатацію товару на підставі прийнятого рішення міської ради (визначення нової адреси), в особі якої раніше було виділено кошти на придбання цифрової мамографічної системи. Дякую.
Ответ: Доброго дня. Всі умови договору, після його погодження (зокрема і підписання) є істотними умовами договору. Отже після підписання договору всі його умови, до останньої крапки є істотними. Відповідно до ч.4 ст.36 Закону про публічні закупівлі істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків визначених ч.4 і ч.5 ст. 36 цього Закону. Серед підстав внесення змін до договору відсутні підстави для внесення змін щодо місця поставки, встановлення та введення в експлуатацію товару. Тому рекомендуємо виділяти в умовах договору істотні і неістотні умови. У тому випадку якщо умовами договору було визначено неістотними умовами договору місця поставки, встановлення та введення в експлуатацію товару сторони договору можуть внести до неістотних умов договору в будь-який час.Редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель» запрошує Вас прийняти участь у навчаннях та семінарах-тренінгах для учасників та замовників за новим законодавством в системі ProZorro. З розкладом занять та більш детальною інформацією про те, як зареєструватись на навчання, Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie, або за номером телефону (044) 451-85-71. У вартість участі включено: роздатковий матеріал, конференц-набір, бізнес-ланч, видача сертифікатів про навчання.