>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

24.05.2018

II професійна премія«ZAKUPKI.КРАЩI»

Рушійна сила ринку закупівель – це ти!

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
24.05.2018
Читати всю статтю ...

21.05.2018

#Поради_від_Радника

 Хто повинен ініціювати укладення договору про закупівлю?

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.05.2018
Читати всю статтю ...

Уряд врегулював питання використання Prozorro для закупівель енергосервісу

На Урядовому порталі опубліковано прийняту 16 травня постанову Кабінету Міністрів України від 16.05.2018 № 380

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.05.2018
Читати всю статтю ...

18.05.2018

Президент підписав Указ № 126/2018 від 14 травня 2018 року

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 року «Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
18.05.2018
Читати всю статтю ...

17.05.2018

Відповідь розпорядника інформації про те, що

інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
17.05.2018
Читати всю статтю ...
11.05.2018 13:36   Роман
З початку року по класифікатору було придбано запчастини на суму 195,000 грн . В зв’язку з виробничою необхідністю є потреба у закупівлі ще запчастин (за одним кодом класифікатору) на суму 1,000,000 грн. Чи маємо право провести тендерні закупівлі, якщо вже було укладено договори без застосування процедури закупівлі?
Ответ: Доброго дня. У випадку необхідності провести закупівлю запасних частин на суму, що дорівнює або перевищує 200 тис. грн., замовник зобов’язаний провести відкриті торги. Разом з тим виникає питання щодо правомірності проведення закупівлі запасних частин на суму 195 тис. грн без проведення процедур закупівлі визначених ст. 12 Закону про публічні закупівлі. У випадку якщо на час проведення закупівлі на 195 тис.грн замовнику не було відомо про необхідність проведення закупівлі на 1 млн. грн, то ця закупівля без застосування процедури закупівлі проведена відповідно до норм Закону про публічні закупівлі. У тому випадку, якщо замовнику на час проведення першої закупівлі було відомо про необхідність проведення закупівлі на загальну вартість 1195 тис. грн. (або затверджено асигнування на цю суму) її проведення (закупівлі на 195 тис. грн.) здійснено з порушенням вимог чинного законодавства. Зокрема, відповідно до ч.7 ст. 2 Закону про публічні закупівлі забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом, та укладання договорів, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом. Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону. Ділення предмета закупівлі, що призвело до здійснення закупівель без застосування процедур визначених Законом, є підставою для визнання договорів недійсними з застосуванням відповідних правових наслідків. Редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель» запрошує Вас прийняти участь у навчаннях та семінарах-тренінгах для учасників та замовників за новим законодавством в системі ProZorro. З розкладом занять та більш детальною інформацією про те, як зареєструватись на навчання, Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie, або за номером телефону (044) 451-85-71. У вартість участі включено: роздатковий матеріал, конференц-набір, бізнес-ланч, видача сертифікатів про навчання.