>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

19.04.2018

Аналіз проекту закону

Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
19.04.2018
Читати всю статтю ...

Вносяться зміни в граничні суми

на придбання окремих товарів державними органами/установами/організаціями, які утримуються за рахунок державного бюджету

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
19.04.2018
Читати всю статтю ...

Столиця у лідерах по провадженню ЕСКО-проектів у бюджетній сфері

На сесії Київської міської ради затверджено істотні умови для рекордної кількості ЕСКО-договорів – 49 контрактів

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
19.04.2018
Читати всю статтю ...

18.04.2018

#Поради_від_Радника

 Чи є порушенням складання та оприлюднення тендерної документації одним файлом?

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
18.04.2018
Читати всю статтю ...
16.04.2018 08:39   Вікторія
Доброго дня. Сума зведеного кошторису на капітальний ремонт трохи більше 1,5 млн.грн. Підскажіть, будь-ласка, чи необхідно роботи по капітальному ремонту закуповувати через процедуру "відкриті торги", якщо сума самих робіт менше 1,5 мнл.грн.?
Ответ: Доброго дня. Відповідно до п.22 ч.1 ст.1 Закону про публічні закупівлі, роботи - проектування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об’єктів і споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування в будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, у тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- і супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт. Разом з тим до вартості кошторису включаються інші роботи, закупівля яких проводиться окремо (наприклад авторский та технічний нагляд). У випадку, якщо закупівля інших робіт (послуг) проводиться окремо замовник проводить закупівлю на залишок коштів (наприклад лише на будівельні роботи) в залежності від вартості цих робіт: до 1,5 млн.грн (в окремих сферах - до 5 млн. грн) має право провести допорогову закупівлю або укласти прямий договір та при необхідності розмістити звіт про укладені договрори, а при перевищенні даних сум (порогів Закону) - процедуру відкритих торгів. Редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель» запрошує Вас прийняти участь у навчаннях та семінарах-тренінгах для учасників та замовників за новим законодавством в системі ProZorro. З розкладом занять та більш детальною інформацією про те, як зареєструватись на навчання, Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie, або за номером телефону (044) 451-85-71. У вартість участі включено: роздатковий матеріал, конференц-набір, бізнес-ланч, видача сертифікатів про навчання.