>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

19.07.2018cal

19.07.2018

Пов’язані особи в публічних закупівлях: кого відхиляємо, а кого залишаємо?


Випадок 3. Учасники пов’язані між собою

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

18.07.2018

Уряд вніс зміни до Порядку подання фінансової звітності.


Документ приведено у відповідність до Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

#Поради_від_Радника


Чи можна тендерному комітетові засідати у вихідні дні (датувати протоколи вихідними)?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
17.07.2018cal

17.07.2018

Жертви змови на торгах: як поводитися?


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.07.2018cal

16.07.2018

Увага!


З 17 липня наберуть чинності зміни до Порядку нормативної оцінки земель населених пунктів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
12.04.2018 17:00   Ірина
Доброго дня! Була оголошена процедура закупівлі Відкриті торги. На етапі кваліфікації, при розгляді пропозицій було виявлено, що документи учасника не відповідають вимогам тендерної документації, а саме:не підтверджена вимога про відповідність кваліфікаційному критерію згідно ст.16 Закону (необхідно було для учасника надати інформацію про наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору (вимагали копії документів: аналогічного договору за аналогічним предметом закупівлі, накладні чи акти, а також інформаційну довідку)). Учасник надав лише довідку про досвід виконання договору за необхідним предметом закупівлі, а копії даних договорів та накладних надано не було, (також були надані копії інших договорів за іншими предметами закупівлі, які не стосуються нашого предмету закупівлі). Чи можна відхилити пропозицію даного учасника та розглядати наступну?
Ответ: Доброго дня. Для надання детальної відповіді інформації не достатньо. Разом з тим з запиту вбачається, що тендерна документація містить вимоги про надання учасниками довідки з інформацією про досвід виконання аналогічного договору за аналогічним передметом закупівлі та на підтвердження його виконання надати аналогічний договір, акти або накладні. При цьому учасником надано довідку про досвід виконання аналогічного договору, проте не було додано договорів, зазначених в довідці (надано інші) та накладних на товар. Проте учасником було надано договори на інші предмети закупівлі, при цьому накладні на ці договори також надано не було. Слід звернути увагу на те, що тендерною документацією вимагалося надати аналогічні договори за аналогічним предметом закупівлі. Учасником було надано договори за іншим предметом закупівлі, що не відповідало вимогам тендерної документації. Крім того в складі пропозиції відсутні накладні до договорів як на зазначених в довідці так і тих, що надано учасником. Зважаючи на це замовник має право відхилити тендерну пропозицію учасника на підставі її невідповідності умовам тендерної документації згідно п.4 ч.1 ст.30 Закону України “Про публічні закупівлі”. З додатковою інформацією можна ознайомитися на сторінках8-13 журналу «Радник в сфері державних закупівель» №7 (70) липень 2017 р. Редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель» запрошує Вас прийняти участь у навчаннях та семінарах-тренінгах для учасників та замовників за новим законодавством в системі ProZorro. З розкладом занять та більш детальною інформацією про те, як зареєструватись на навчання, Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie, або за номером телефону (044) 451-85-71. У вартість участі включено: роздатковий матеріал, конференц-набір, бізнес-ланч, видача сертифікатів про навчання.