>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

20.09.2018cal

20.09.2018

13 вересня 2018 року на засіданні Антимонопольного комітету України прийнято рішення


про надання дозволу на концентрацію інтернет-супермаркету «Rozetka» і групи компаній «EVO».

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.09.2018cal

Перший електронний майданчик приєднався до партнерської програми Openmarket з продажу арештованого майна


19 вересня комісія Міністерства юстиції України прийняла рішення

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.09.2018cal

Сьогодні відбудеться розкриття тендерних пропозицій


на виконання робіт з проектування, постачання і монтаж шести майданчиків зважування у русі на дорогах навколо Києва та допоміжного офісу

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.09.2018cal

18.09.2018

#Поради_від_Радника


Практика оскарження: вимога банківської гарантії та кредитний рейтинг банку, який видав гарантію.

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
10.04.2018 09:36   Зоряна
Доброго дня! Нашою установою оголошено процедуру відкритих торгів,та отримано лист з держаудитслужби про порушення складання тендерної документації, а саме : - у тендерній документації відсутні вимоги щодо електронного подання тендерних пропозицій з накладанням електронного цифрового підпису, чим не дотримано ч.3 ст. 12 Закону ; ( У якому розділі тендерної документації вказувати дану вимогу, і Що відповідно до неї має містити пропозиція Учасника?) - в порушення абз.5 Примірної тендерної документації затвердженої наказом №680 Замовником оприлюднено тендерну документацію з додатками одним файлом ( Які саме додатки виносити в окремі файли?і чи є це порушенням?)
Ответ: Доброго дня. Відповідно до ч.3 ст.12 Закону України “Про публічні закупівлі” під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій і здійснення їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог Закону України "Про електронні документи та електронний документообіг". Разом з тим аналіз Закону України “Про електронні документи та електронний документообіг” не дає можливість чітко визначити, що на матеріали тендерної пропозиції повинен бути накладений електронний цифровий підпис. Такої думки притримується і АМКУ при прийнятті рішень по скаргам, що стосуються ЕЦП. Зокрема рішення по процедурі закупівлі UA-2017-07-28-000262-a. Разом з тим якщо Ви бажаєте розмістити вимогу про ЕЦП в тендерній документації, то можемо запропонувати наступну редакцію, яку бажано розмістити в розділі “Інструкція з підготовки тендерної пропозиції”: “Відповідно до частини третьої статті 12 Закону України «Про публічні закупівлі» створення та подання учасником документів тендерної пропозиції повинно бути здійснено з урахуванням вимог Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» шляхом накладення на неї електронного цифрового підпису”. При цьому при поданні тендерної пропозиції учасник повинен буде накласти ЕЦП на свою тендерну пропозицію. Щодо оприлюднення одним чи кількома файлами документів тендерної документації, то слід зазначити, що примірна тендерна документація, затверджена наказом МЕРТУ 13.04.2016 № 680. Зважаючи на те, що вона “примірна”, вона не є обов’язковою. Крім того цей наказ не пройшов реєстрацію в Міністерстві юстиції України, а отже не є нормативно-правовим актом який підлягає обов’язковому виконанню. Отже розміщення тендерної документації одним файлом не є порушенням. З додатковою інформацією можна ознайомитися на сторінках 23-24 журналу «Радник в сфері державних закупівель» №3 (66) березень 2017 р. Редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель» запрошує Вас прийняти участь у навчаннях та семінарах-тренінгах для учасників та замовників за новим законодавством в системі ProZorro. З розкладом занять та більш детальною інформацією про те, як зареєструватись на навчання, Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie, або за номером телефону (044) 451-85-71. У вартість участі включено: роздатковий матеріал, конференц-набір, бізнес-ланч, видача сертифікатів про навчання.