>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

19.07.2018cal

19.07.2018

Пов’язані особи в публічних закупівлях: кого відхиляємо, а кого залишаємо?


Випадок 3. Учасники пов’язані між собою

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

18.07.2018

Уряд вніс зміни до Порядку подання фінансової звітності.


Документ приведено у відповідність до Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

#Поради_від_Радника


Чи можна тендерному комітетові засідати у вихідні дні (датувати протоколи вихідними)?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
17.07.2018cal

17.07.2018

Жертви змови на торгах: як поводитися?


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.07.2018cal

16.07.2018

Увага!


З 17 липня наберуть чинності зміни до Порядку нормативної оцінки земель населених пунктів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
10.04.2018 09:36   Зоряна
Доброго дня! Нашою установою оголошено процедуру відкритих торгів,та отримано лист з держаудитслужби про порушення складання тендерної документації, а саме : - у тендерній документації відсутні вимоги щодо електронного подання тендерних пропозицій з накладанням електронного цифрового підпису, чим не дотримано ч.3 ст. 12 Закону ; ( У якому розділі тендерної документації вказувати дану вимогу, і Що відповідно до неї має містити пропозиція Учасника?) - в порушення абз.5 Примірної тендерної документації затвердженої наказом №680 Замовником оприлюднено тендерну документацію з додатками одним файлом ( Які саме додатки виносити в окремі файли?і чи є це порушенням?)
Ответ: Доброго дня. Відповідно до ч.3 ст.12 Закону України “Про публічні закупівлі” під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій і здійснення їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог Закону України "Про електронні документи та електронний документообіг". Разом з тим аналіз Закону України “Про електронні документи та електронний документообіг” не дає можливість чітко визначити, що на матеріали тендерної пропозиції повинен бути накладений електронний цифровий підпис. Такої думки притримується і АМКУ при прийнятті рішень по скаргам, що стосуються ЕЦП. Зокрема рішення по процедурі закупівлі UA-2017-07-28-000262-a. Разом з тим якщо Ви бажаєте розмістити вимогу про ЕЦП в тендерній документації, то можемо запропонувати наступну редакцію, яку бажано розмістити в розділі “Інструкція з підготовки тендерної пропозиції”: “Відповідно до частини третьої статті 12 Закону України «Про публічні закупівлі» створення та подання учасником документів тендерної пропозиції повинно бути здійснено з урахуванням вимог Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» шляхом накладення на неї електронного цифрового підпису”. При цьому при поданні тендерної пропозиції учасник повинен буде накласти ЕЦП на свою тендерну пропозицію. Щодо оприлюднення одним чи кількома файлами документів тендерної документації, то слід зазначити, що примірна тендерна документація, затверджена наказом МЕРТУ 13.04.2016 № 680. Зважаючи на те, що вона “примірна”, вона не є обов’язковою. Крім того цей наказ не пройшов реєстрацію в Міністерстві юстиції України, а отже не є нормативно-правовим актом який підлягає обов’язковому виконанню. Отже розміщення тендерної документації одним файлом не є порушенням. З додатковою інформацією можна ознайомитися на сторінках 23-24 журналу «Радник в сфері державних закупівель» №3 (66) березень 2017 р. Редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель» запрошує Вас прийняти участь у навчаннях та семінарах-тренінгах для учасників та замовників за новим законодавством в системі ProZorro. З розкладом занять та більш детальною інформацією про те, як зареєструватись на навчання, Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie, або за номером телефону (044) 451-85-71. У вартість участі включено: роздатковий матеріал, конференц-набір, бізнес-ланч, видача сертифікатів про навчання.