>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

19.04.2018

Аналіз проекту закону

Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
19.04.2018
Читати всю статтю ...

Вносяться зміни в граничні суми

на придбання окремих товарів державними органами/установами/організаціями, які утримуються за рахунок державного бюджету

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
19.04.2018
Читати всю статтю ...

Столиця у лідерах по провадженню ЕСКО-проектів у бюджетній сфері

На сесії Київської міської ради затверджено істотні умови для рекордної кількості ЕСКО-договорів – 49 контрактів

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
19.04.2018
Читати всю статтю ...

18.04.2018

#Поради_від_Радника

 Чи є порушенням складання та оприлюднення тендерної документації одним файлом?

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
18.04.2018
Читати всю статтю ...
06.04.2018 13:32   Оля
Доброго дня. Підприємством було укладено прямий договір про надання послуг, в якому визначено кількість послуг, ціна даної послуги та загальна сума договору. Через деякий час вартість послуг зросла тому Виконавець надіслав листа та додаткову угоду про збільшення ціни послуги та суми договору. Чи потрібно в даному випадку робити зміни до додатку до річного плану та збільшувати орієнтовну вартість закупівлі?
Ответ: Доброго дня! Після укладення договору вносити зміни до дотатку до річного плану закупівель, в тому числі і щодо зміни очікуваної вартості, не має необхідності. Внесення інформації до річного плану закупівель/додатку до річного плану закупівель здійснюється до початку дій по проведенню закупівлі (укладення прямого договору; оприлюднення матеріалів закупівлі по допороговим закупівлям, оголошення і тендерної документації при проведенні відкритих торгів, оприлюднення повідомлення про намір укладення договору при проведенні переговорної процедури). Редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель» запрошує Вас прийняти участь у навчаннях та семінарах-тренінгах для учасників та замовників за новим законодавством в системі ProZorro. З розкладом занять та більш детальною інформацією про те, як зареєструватись на навчання, Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie, або за номером телефону (044) 451-85-71. У вартість участі включено: роздатковий матеріал, конференц-набір, бізнес-ланч, видача сертифікатів про навчання.