>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

19.07.2018cal

19.07.2018

Пов’язані особи в публічних закупівлях: кого відхиляємо, а кого залишаємо?


Випадок 3. Учасники пов’язані між собою

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

18.07.2018

Уряд вніс зміни до Порядку подання фінансової звітності.


Документ приведено у відповідність до Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

#Поради_від_Радника


Чи можна тендерному комітетові засідати у вихідні дні (датувати протоколи вихідними)?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
17.07.2018cal

17.07.2018

Жертви змови на торгах: як поводитися?


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.07.2018cal

16.07.2018

Увага!


З 17 липня наберуть чинності зміни до Порядку нормативної оцінки земель населених пунктів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
06.04.2018 12:53   Лікарня
Доброго дня! Підкажіть, будьласка, у допорогових закупівлях теж керуватися ст. 22 ЗУ "Про Публічні закупівлі", технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку, а у разі якщо таке посилання є необхідним, повинно містити вираз "еквівалент". Чи можливо не приймати пропозиції з еквівалентом? Якщо так, як обгрунтувати таке рішення. Заздалегідь дякую!
Ответ: Доброго дня. Порядок проведення допорогових закупівель не регулюється Законом України “Про публічні закупівлі”. Зокрема проведення допорогової закупівлі в системі Prozorro регулюється Порядком здійснення допорогових закупівель затверджених наказом ДП “Зовнішторгвидав України” 13.04.2016 № 35. Відповідно до п.6.4 цього Наказу, у вимогах до предмета Закупівлі, що містять посилання на певну торговельну марку (знак для товарів і послуг) або виробника, Замовник може вказати, які аналоги та/або еквіваленти прийматимуться у пропозиціях Учасників. Отже замовник має право як зазначати конкретну марку продукції, що пропонується до закупівлі так і передбачати можливість надання еквіваленту. У випадку проведення закупівлі з можливістю надання пропозиції з еквівалентом рекомендуємо прописувати не лише конкретну торгівельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, а і якісні та технічні характеристики товару. Щодо обгрунтування рішення про проведення закупівлі, то в слід пам’ятати, що проведення закупівлі з еквівалентом є Вашим правом, а не обов’язком. Надати поради щодо такого обгрунтовування є проблематичним оскільки вони залежать від того, що закуповується, яка вартість, строки для закупівлі і багато іншого. Редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель» запрошує Вас прийняти участь у навчаннях та семінарах-тренінгах для учасників та замовників за новим законодавством в системі ProZorro. З розкладом занять та більш детальною інформацією про те, як зареєструватись на навчання, Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie, або за номером телефону (044) 451-85-71. У вартість участі включено: роздатковий матеріал, конференц-набір, бізнес-ланч, видача сертифікатів про навчання.