>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

20.09.2018cal

20.09.2018

13 вересня 2018 року на засіданні Антимонопольного комітету України прийнято рішення


про надання дозволу на концентрацію інтернет-супермаркету «Rozetka» і групи компаній «EVO».

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.09.2018cal

Перший електронний майданчик приєднався до партнерської програми Openmarket з продажу арештованого майна


19 вересня комісія Міністерства юстиції України прийняла рішення

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.09.2018cal

Сьогодні відбудеться розкриття тендерних пропозицій


на виконання робіт з проектування, постачання і монтаж шести майданчиків зважування у русі на дорогах навколо Києва та допоміжного офісу

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.09.2018cal

18.09.2018

#Поради_від_Радника


Практика оскарження: вимога банківської гарантії та кредитний рейтинг банку, який видав гарантію.

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
06.03.2018 13:57   Сергій
Орган місцевого самоврядування. Ціна об'єкта будівництва 2000000грн.Сесією ради на даний об'єкт виділено 1490000грн., а потім ще через два місяці додатково виділено сесією 510000грн.Як потрібно поступати? Виконуувати роботи без проведення тендеру. оскількивиділені кошти додатково чи необхідно проводити відкриті торги?
Ответ: Доброго дня! Слід зазначити, що поставлене запитання не містить необхідної інформації для надання відповіді. Зокрема слід звернути увагу на те, чи це буде перехідний об’єкт (завершення в наступному бюджетному періоді), чи весь цикл будівництва і здачу в експлуатацію буде здійснюватися протягом одного бюджетного року. Якщо це перехідний об’єкт, то слід виходити з того, що проектно-кошторисною документацією визначено вартість будівництва на суму 2 млн. грн.. Отже необхідно проводити процедуру відкритих торгів. При цьому умовами тендерної документації і договору про закупівлю слід передбачити поетапне фінансування. Більш складна ситуація виникає у тому випадку, якщо процес закупівлі і будівництво повинно бути здійснено в межах одного бюджетного періоду. Тендерну процедуру слід проводити на суму визначену проектно-кошторисною документацією, проте органи казначейства не зареєструють договір про закупівлю, у відповідності до ст.48 Бюджетного кодексу зважаючи на те, що фінансування в розмірі 510 тис. грн. не передбачено в бюджетних видатках. З Вашого питання вбачається що Вам рішеннями сесії виділено і 1490 тис. грн. і 510 тис. грн.. Зважаючи на те, що на дату проведення процедури закупівлі кошти виділено в повному обсязі, слід проводити відкриті торги.З детальнішою інформацією та роз’яснення МЕРТУ щодо закупівлі робіт ви можете ознайомитися в Журналі № 1 (64) за січень 2017 на стор. 35 – 37.