>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

23.06.2018cal

23.06.2018

УВАГА!


безкоштовна телефонна гаряча лінія буде працювати у суботу 23 червня з 10:00 по 12:00

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
21.06.2018cal

21.06.2018

Лист МЕРТУ щодо застосування санкцій


Міністерство економічного розвитку і торгівлі України оприлюднило на своєму офіційному сайті узагальнені відповіді рекомендаційного характеру

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.06.2018cal

20.06.2018

#Поради_від_Радника


Чи правомірна дія замовника, якщо прийняття рішення про намір укласти договір і оприлюднення цього рішення відбувається в один і той же день?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.06.2018cal

Нагадуємо


з 01.07.2018 доступ до Реєстрів Мін’юсту буде можливим виключно з використанням захищених носіїв особистих ключів ЕЦП

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
01.03.2018 19:10   Сергій
бюджетна організація, яка знаходиться в м. Одесі має структурні підрозділи в інших містах. Чи потрібно уповноваженому органу проводити тенедер на забезпечення комунальних послуг структурних підрозділів, загальна сума яких становить більше 200,0 тис. грн., але поставщик і споживачі всі різні (Кривий ріг, Херсон, Запоріжжя) а також суми, окремо по підрозділам, не перевищують 200,0 тис. грн.?
Ответ: Доброго дня! Відповідно до ч.1 Закону про публічні закупівлі він застосовується до замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. При цьому слід врахувати, що відповідно до п. 9 ч.1 с. 1 Закону про публічні закупівлі замовником є юридична особа в цілому. Отже закупівля структурними підрозділами є закупівля замовником і за умови, якщо вартість всіх закупівель послуг по одному коду ДК 021:2015 дорівнює або перевищує 200 тисяч грн. він (всі структурні підрозділи) зобов’язаний провести відкриті торги або переговорну процедуру закупівлі.Детальніше питання щодо закупівель філіями або підрозділами Ви можете прочитати в листі МЕРТУ в Журналі № 11 (62) за листопад 2016 на стор. 42-44.З 2018 року редакція розпочинає акцію - «Зберіть усю колекцію електронних журналів «Радник в сфері державних закупівель»». Оформивши доступ до програми «Радник – Інфо» на весь 2018 рік за 1800 грн та отримай усі попередні електронні номери з 2011 року у подарунок. Детальніше за номером (044) 451-85-71.