>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

23.06.2018cal

23.06.2018

УВАГА!


безкоштовна телефонна гаряча лінія буде працювати у суботу 23 червня з 10:00 по 12:00

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
23.06.2018cal

Мінрегіон вводить до ДБН норму


щодо звуження ширини смуг руху в містах і селах

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
23.06.2018cal

УВАГА!


29 червня система ProZorro працюватимеза алгоритмом робочого дня

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
21.06.2018cal

21.06.2018

Лист МЕРТУ щодо застосування санкцій


Міністерство економічного розвитку і торгівлі України оприлюднило на своєму офіційному сайті узагальнені відповіді рекомендаційного характеру

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.06.2018cal

20.06.2018

#Поради_від_Радника


Чи правомірна дія замовника, якщо прийняття рішення про намір укласти договір і оприлюднення цього рішення відбувається в один і той же день?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
27.02.2018 15:31   Олена Рудюк
Добрий день! Підскажіть, будь ласка, чи потрібно вносити зміни до річного плану закупівель, якщо дата початку процедури вказана січень, а почнеться процедура в наступному місяці без зміни ціни для процедури "Звіт про укладений договір" і "Без застосування процедури".
Ответ: Відповідно до статті 4 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження. Форма річного плану затверджена наказом МЕРТУ № 490 від 22.03.2016. Згідно п.2 цього наказу додаток до річного плану складається за формою річного плану. Вказана форма річного плану передбачає заповнення п. 8 «Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі», де вказується місяць, в якому очікується початок проведення закупівлі. Звідси можна дійти висновку, що у разі якщо фактичний строк початку проведення процедури закупівлі відрізнятиметься від вказаного у річному плані, замовнику слід, до початку проведення закупівлі, внести відповідні зміни до річного плану закупівель. Детальніше з питанням планування можна ознайомитись у журналі № 1 (76) за січень 2018 року на стор. 10-16 та стор. 23-28 та у журналі № 4 (67) за квітень 2017 року на стор. 34-37.